Traveller

PEUGEOT Traveller mahtuniversaaliga avastate enda jaoks reisimise kaasaegse mõõtme, mida rõhutab reisijateruumi erakordne avarus. See peresõiduk pakub teile ühtviisi veel ka valikuvabaduse diiselmootori ja elektrimootori vahel.

DISAIN

ERISTUV ISIKSUS

PEUGEOT Traveller lausa kutsub sõidule, seda olenemata sõidu eesmärgist, ükskõik kas vabaaja meeleolukaks veetmiseks või siis kaugete kutsete rahuldamiseks.

Selle sõiduki modernne ja elegantne siluett annab aimu ruumikast reisijateruumist, mis on viimasedetailini läbi mõeldud, et teile mõnusat äraolemist pakkuda.

ESIOSA

PEUGEOT Travelleri stiilielemendid väljenduvad eriti jõuliselt eeskätt masina püstise asetusega iluvõres, LED tuledekirjas ja perfektselt kerega ühilduvates Xenon esituledes.

KOHANDATAV VASTAVALT TEIE SOOVIDELE

PEUGEOT Traveller mahtuniversaal on saadaval kolmes pikkuses. Kõik mudeliversioonid võimaldavad sõitmise kaheksakesi ilma, et ükski reisijatest peaks seejuures ruumikitsikuses vaevlema. Sõiduki 1,90-m kõrguse juures on teile tagatud muretu sissepääs nii maa-alustesse kui ka kaubanduskeskuste ja turistiatraktsioonide parklatesse.

KAHEOSALINE KLAASKATUS

Kaheosaline, eraldi päikesevarjudega klaaskatus tagab reisijateruumi erakordse valguskülluse ja pakub nauditavaid vaateid läbi klaasitud katuselahenduse. Multifunktsionaalne reisijateruum on varustatud integreeritud LED-tuledega miljöövalgustusega, millele lisaks on iga istekoha juurde mugavusvarustusena ette nähtud veel ka oma kohtvalgusti olemasolu. Veelgi suurema mugavuse pakkumiseks salongis on PEUGEOT Traveller mahtuniversaalis igal istekohal eraldi õhupuhurid ja istekoha põhiselt reguleeritava seadistusega kliimaseade ka tagaistmel reisijatele.

VAEVATU PÄÄS REISIJATERUUMI

Külgmiste, käed-vabad funktsiooniga liugustega avate ja sulgete PEUGEOT Travelleri uksed ilma vajaduseta vabaneda selleks kandamist käes. See geniaalne lahendus võimaldab külgmiste liuguste lahtilukustamise ja avamise vaevatult jalaliigutusest sõiduki tagumise pamperi all. Selleks piisab lihtsalt võtme kaasaskandmisest.

KAHES OSAS AVATAV TAGALUUK

Hõlbustatud juurdepääsuks pagasiruumile kitsastes parkimistingimustes on võimalus üksnes tagaklaasi avamiseks kogu tagaluugi asemel. PEUGEOT Traveller mahtuniversaal võimaldab võtta peale kõik, mida vajate. Pagasiruumi 1350 liitrise mahutavuse saavutamiseks piisab kolmanda istmerea istmete kokkuliigendamisest. Nende eemaldamisel suureneb pagasiruumi mahutavus 1978 liitrini, mida võidakse suurendada isegi kuni 3397 liitrini, eemaldades selleks ühtviisi veel ka teise istmerea istmed. Lisaks on võimalik veel ka juhi kõrvalistuja istme seljatoe kokkuliigendamine, mis võimaldab ühtviisi pikamõõtmeliste esemete (kuni 3,50 meetrit) veo PEUGEOT Travelleriga.

REISIMINE OPTIMAALSETES TINGIMUSTES

Mõnusamateks reisideks perega või sõprade seltsis on sõiduk varustatud lapsi tagaistmel jälgida võimaldava peegliga, lennundusest inspireeritud lauakestega esiistmete seljatugedes, päikesevarjudega tagauste klaasidel ja pagasiruumi kattetasapinnaga.

JUHIKOHT

MUGAVUS JA HEAOLU

PEUGEOT kompaktse Traveller mahtuniversaali salongis on pandud suurt rõhku juhtimise mugavusele. Mugavaks juurdepääsuks head vaatevälja pakkuvalt kõrge paigutusega ning luksklassi sõidukitega võrdväärselt mugava juhtimisasendi tagavale juhiistmele on sõiduk varustatud astmelauaga.

Kõik elemendid juhikohal on disainitud ülimalt stiilipuhta joonega, teostus on silmapaistvalt elegantsetest materjalidest ja juht on ümbritsetud kõrgtehnoloogilise, tulevikku vaatava tehnikaga. Juhtseadmed, sealhulgas pilku teelt pööramata jälgimist võimaldav näidikuplokki ja 7’’ puutetundlik ekraan*, on töötatud välja nende ergonoomilisust silmas pidades ja paiknevad olenevalt seadmest kas intuitiivselt leitavana käe ulatuses või silme all.

Elektrimootoriga mudelivarsiooni juures on nii näidikuplokk kui ka puutetundlik ekraan juhikohal töötatud välja spetsiaalselt elektrisõiduki jaoks võimaldades muuhulgas elektrienergia voogude visualiseerimise.

Muretud teekonnad ühenduvusega tehnoloogia kasutamisel

Ühenduvusega, häälkäskluste toega 3D naviseadme kasutamisel ei ole teil tarvis muretseda ei teekonna planeerimise ega sihtkohta jõudmise pärast. See hõlmab ühenduvusega teenuseid ja TomTom Traffic liiklusinfot reaalajas. 7’’ ekraan toetab ühtviisi veel ka Mirror Screen funktsiooni, mis võimaldab teie Apple CarPlayTM või Android Auto ühilduvusega nutitelefoni rakenduste kasutamise.


Pilku teelt pööramata jälgimist võimaldav näidikuplokk

Juhi vaatevälja projitseeritavale ribale kuvatakse värviliselt kõik juhiabidega seonduv oluline teave: kiirus, püsi- ja piirkiiruse hoidja seadeväärtused, sõidukitevaheline aeg jne.


Senisest veelgi suurema moduleeritavusega ja rohkem võimalusi pakkuv

PEUGEOT Traveller on kõigi kolme kerepikkuse korral saadaval nii 5, 7 kui ka 8 istekohaga konfiguratsioonis. Sõiduki väljatöötamisel on lähtutud vajadusest vastata kõikidele teie vajadustele. Teine ja kolmas istmerida on moodustatud kahes osas, teineteisest täiesti sõltumatult 2/3 - 1/3 jaotusega kokkuliigenduvast ja jalaruumi pikkust reguleerida võimaldavast istmeosast. See võimaldab reisijateruumi konfiguratsiooni vaevatu muutmise vastavalt vajadusele. Täiendavate praktiliste võimaluste pakkumiseks on istmed eemaldatavad ning edasi- ja tagasisuunas liuguvad.


MOOTORIVALIK

KOMPROMISSITU JÕUDLUS

PEUGEOT Traveller põhineb moduleeritaval, erinevaid energiaallikaid toetaval EMP2 (Efficient Modular Platform) platvormil, mis pakub kompromissitu valiku mudeliversioone nii diisel- kui ka elektrimootoriga.

Ka uue PEUGEOT e-Travelleri juures on ilmsed EMP2 platvormiga kaasnevad eelised, millega on tagatud masina optimaalne konstruktsioon, laadimisruum sama suure mahutavusega kui sisepõlemismootoriga mudeliversioonidegi korral ning ergonoomiline juhtimisasend.

Diesel blueHDi mootorivalik

PEUGEOT Traveller pardal kogete tänu BlueHDi, seal hulgas heitgaaside senisest kompaktsema puhastussüsteemiga BlueHDi 180 S&S EAT8 mootoritele rõõmu erakordselt dünaamilisest sõidust. Heitgaaside töötlemine toimub heitgaaside tekkekohas ja väljalaskesüsteemis, millega on tagatud senisest väiksem kütusekulu ja suurem keskkonnasõbralikkus sõitmisel.


100% elektrimootor

Uus, ühtviisi hea manööverdatavusega linnas kui vastupidav ja turvaline maanteel, PEUGEOT e-Traveller on varustatud 100-kW (136-hj) elektrimootoriga. Selle mootoriga kogete ülimat erksust kiirendamisel tänu vahetult saadaval olevale pöördemomendile 260 Nm. PEUGEOT e-Travelleri roolis tunnete rõõmu sujuvast, dünaamilisest ja müravabast sõidust.


TEHNOLOOGIA

TURVALISUS JA JUHIABID

GRIP CONTROL®

PEUGEOT Traveller on varustatud Grip control® süsteemiga, mis tagab tänu tõhustatud veojõukontrollile sõidukile parima võimaliku haarduvuse. Haarduvusrežiim vastavalt pinnasele: lumi, muda, liiv, ESP tavarežiim või välja lülitatud olek jne valitakse juhtnupust armatuurlaual. Sellega on teile tagatud sisuliselt piiramatud vabadused muretu teekonna planeerimisel.


VISIOPARK 1

Tagurduskaamera lülitub tagurpidikäigu sisselülitamisel tööle automaatselt. Kaamera pakub vaadet õhust 180° ulatuses sõiduki taga toimuvast ja ümbritsevast. Tahavaate kaamerapildil on juhtjooned, mis korrigeerivad vastavalt rooli pööramisele oma asendit. Takistuste kohtamise korral sõiduki tagaosas teeb süsteem vaate automaatse suurenduse muude vaadete abil selle lihtviisilisel tellimisel.


LIIKLUSMÄRKIDE TUVASTUSSÜSTEEM

Mitmeotstarbeline kaamera loeb ja tunneb ära kiiruspiiranguid seadvad liiklusmärgid ja kuvab otstarbekohase piirangu näidikuteplokile ja/või pilku teel pööramata jälgimist võimaldavale näidikuteplokile. Soovitame salvestada mõõdetud kiiruse püsikiiruse regulaatorisse või kiirusepiirajasse, kui see on aktiveeritud.


TULEDE AUTOMAATLÜLITUS

See pimeda ajal tööle lülituv iseõppiv süsteem teeb kaugtulede ümberlülituse lähitulede vastu ja vastupidi sõltuvalt teiste, kaamera abil tuvastatud sõidukite olemasolust.


ACTIVE SAFETY BRAKE

Active Safety Brake on automaatne hädapidurdus vahetu kokkupõrkeohu tuvastamise korral. Kaamera ja radar tuvastavad kõikide, ükskõik kas liikuvate või paiksete takistuste olemasolu. Pidurdamata jätmise korral avariiohtliku olukorra tekkimisel või ohu vältimiseks ebapiisava pidurdamise korral pidurdab süsteem sõidukit juhi asemel ise. Sellisena võimaldab see hoida ära kokkupõrke kiirustel alla 30 km/h ning võimaliku õnnetusjuhtumiga kaasnevate kahjude jäämise võimalikult väikesteks suurematel kiirustel.


JOONE SOOVIMATU ÜLETAMISE HOIATUS

See süsteem tuvastab tahtmatu pidev- või katkendjoone ületamise sisselülitamata suunatuledeta. Helilisest ja visuaalsest hoiatussignaalist on palju abi, kui juht on unine või tema tähelepanu hetkeks hajunud.


PIMENURGA SEIRESÜSTEEM

Tänu neljale sensorile, mis asuvad teie sõiduki eesmisel ja tagumisel kaitseraual, teavitab pimeala jälgimissüsteem teid sellest, kui sõiduk asub vasak- või parempoolse pimenurga tsoonis. Ühele tahavaatepeeglitest või pardaekraanile ilmub teie hoiatamiseks valgussignaal.


MYPEUGEOT® RAKENDUS

PÜSIGE OMA SÕIDUKIGA ÜHENDUSES

Tundke rõõmu just endale vajalikest ja oma kontoga sünkroniseeritud teenustest reaalajas tänu My Peugeot tasuta rakendusele.

 • Hoidke silm peal oma sõiduki olekul (juhtimisandmed, lokaliseerimine).
 • Lihtne ja kiire juurdepääs teenustele.
 • Hallake oma sõiduki hooldust ja teenindust.
 • Hallake vaevatult oma sõiduki laadimis- ja sisekliima sõidueelse ettevalmistamise lülitusi.


e-TRAVELLER

PEUGEOT uus elektriline e-Traveller mahtuniversaal lausa kutsub teele sõitu nautima. Tänu 100% elektrimootorile kogete muretult enneolematut sõidurõõmu.

EELISED

ELEKTRILINE MOOTOR

DISAIN

PEUGEOT’ Next Gen sõiduauto

PEUGEOT’ uus, modernse esiosaga 100% elektriline e-Traveller on silmapaistvalt elegantse disainiga ja veenvalt isikupärane.
PEUGEOT e-Traveller mudelivalikust leiate tänu kolmele kerepikkusele (Compact, Standard ja Long), moduleeritavusele hulga reisijate sõidutamiseks (5 kuni 8 kohta) ja pagasiruumi kuni 1500-liitrilisele mahutavusele 8 inimesega pardal või kuni 3000-liitrilisele mahutavusele 5 inimesega pardal, just endale sobiva.

ISELOOMUGA MASIN

Oma mudeliversioonile iseloomuliku iluvõrega, mida ehib elektrikarva lõvimärk, on see masin igati vääriline täiendus Peugeot’ juba olemasolevate elektrisõidukite valikusse. Vooluvõtupesa luuk paikneb mugavat ja praktilist laadimist võimaldavalt asukohaga sõiduki esiosas, juhipoolsel küljel.

Sõiduki tagaosa ehib „e-Traveller“ mudeliversiooni eristav embleem, mis kannab samuti rohelise ja sinise läikega elektrikarva lõvimärki.

Peugeot’ e-Traveller mudeliversioon sobib oma erksuse ja hea manööverdatavuse poolest eeskätt hästi kasutamiseks linnaliikluses ja sellega on avatud juurdepääs ka muidu piiratud liiklusega aladele. Selle sõiduki vaid 1,90m kõrguse juures on teile tagatud muretu sissepääs masinaga nii maa-alustesse parklatesse kui ka parkimismajadesse.

ÜLIM SÕIDUMUGAVUS

Uus spetsiaalne 3,5’’, värvimaatriksiga näidikuteplokk PEUGEOT e-Travelleri armatuurlaual võimaldab kogu juhtimiseks vajaliku info nagu läbisõiduulatuse ressursi ja võimsusmõõdiku kuvamise reaalajas (Charge/Eco/Power).

Suuremõõtmelisel puutetundlikul ekraanil on teil otselülituste abil vaevatu ligipääs elektrimootori talitlusest ning võimalus energiavoogude selgeks visualiseerimiseks. „e-Toggle“ klahv võimaldab vahetu juurdepääsu elektrilise automaatkäigukasti lülitustele, ühtviisi on teil võimalus valida kolme sõidurežiimi vahel: ECO, NORMAL ja POWER. Elektrilist seisupidurit puudutavas osas on see saadaval põhivarustuses ja selle toime on automaatne ning seeläbi täiesti vaevatu.

100% ELEKTRITEHNOLOOGIA

Next Gen tõhusus

Elektrimootor

100-kW (136-hj) mootoriga on tagatud masina ülim erksus tänu otse mootorist saabuvale 260Nm väändemomendile, konkurentsitult sujuvaim sõit ning seeläbi ühtlasest, dünaamilisest ning müravabast sõitmisest saadav sõidurõõm.


Võimsate akude topeltpakkumine

Elektrimootoriga PEUGEOT e-Traveller on varustatud integreeritud kõrgepingeakuga mahutavusega kas 50 kWh, mis võimaldab läbisõiduulatuse ühe laadimiskorraga kuni 230 km WLTPi, või 75 kWh, mis võimaldab läbisõiduulatuse ühe laadimiskorraga kuni 330 km WLTPi, aku arvelt seejuures ei reisijateruumi praktilisuse ega ka kaubaruumi mahutavuse arvelt järeleandmisi tegemata. Aku garantii kestab 8 aastat mahutavuse juures 70% või pärast 160 000 km läbisõitu.


LÄBISÕIDUULATUS JA LAADIMINE

PEUGEOT e-Travelleri aku läbisõiduulatus võimaldab teile läbisõidu kuni 330 km mõõdetuna WLTPi tüübikinnituse määramise protokolli järgi (Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedures). WLTP protokoll võimaldab kasutajatele selgema ja täpsemalt tegelikkust kajastava ülevaate läbisõiduulatuse väärtustest vastavalt sõiduki tegelikule kasutusele.

MILLISED ON LÄBISÕIDUULATUST MÕJUTAVAD TEGURID?

sõitmisel ühtlasel kiirusel 130 km/h on 100% elektrilise sõiduki läbisõiduulatus kaks korda väiksem võrdluses WLTP homologeeritud läbisõiduulatusega.

Läbisõiduulatus võib kevade ja talve vahel erineda kuni 35%. Üheks tõhusaimaks viisiks läbisõiduulatuse suurendamiseks on sõiduki sisekliima sõidueelne ettevalmistamine, kui sõiduk on ühendatud vooluvõrku, vähendades seeläbi küttesüsteemi ja kliimaseadme mõju läbisõiduulatusele.

Säästlikud juhtimisvõtted annavad elektrisõidukiga sõitmisel juurde rohkemgi kui sisepõlemismootorite korral: sujuvad kiirendused ja regeneratiivpidurdus võimaldavad energia kokkuhoiu kuni 15% läbisõiduulatusest.

LIHTSAD JA KIIRED LAADIMISLAHENDUSED

Uue PEUGEOT e-Travelleri läbisõiduulatuse 330 km (WLTP)(1) täimahuliseks ärakasutamiseks on sõidukil mitu täislaadimise võimalust.
Saadaval on kahte tüüpi pardalaadijaid, millega on kaetud klientide kõik kasutusvajadused ja kõik laadimislahendused; põhivarustusse kuulub 7,4-kW ühefaasiline laadija ja lisavarustusena on saadaval 11-kW kolmefaasiline laadija.

Laadimine elukohas ja töökohal

Standardse, sõiduki põhivarustusse kuuluva laadimisjuhtmega laadite PEUGEOT e-Travelleri akut tavapärasest vooluvõtupesast elukohas. Ühtviisi on laadimiseks võimalik kasutada (Green’Up tüüpi) jõuvõtupesa, mis võimaldab vähendada laadimise aega 15 h-nii, kasutades selleks spetsiaalset, tarvikute loendis pakutud laadimisjuhet.
Samuti on võimalik teie PEUGEOT elektrilise e-Traveller laadimine kiirendatud korras ja täiesti ohutult, kasutades selleks Wall Box laadimisjaama: täiemahulise täislaadimise aeg väheneb 7,4-kW ühefaasilise Wall box laadimisjaama kasutamisel 7 tunni ja 30 minutinii.
Laadimispunkti paigaldamiseks kõige paremini sobiva lahenduse pakkumiseks on PEUGEOT valinud oma partneriks Zebornei. Wall Box seisneb kõige kindlamas ja kiiremas laadimislahenduses.


Laadimine avalikes laadimisjaamades

Aku termoregulaator võimaldab 100kW laadijate kasutamise ja 80% laetuse taseme saavutamise 30 minutigai. Ulatuslik võrgustik rohkem kui 185 000 avaliku laadimisjaamaga saadaval üle kogu Euroopa.
Peugeot soovitab teil registreerida end mobiilirakenduse abil Free2Move Services teenuste kasutajaks, millega avaneb teile vaevatu ligipääs Euroopa suurimale avalike laadimispunktide võrgustikule.
Tänu ChargeMyCari rakendusele koos Free2Move Services teenuste ja laadimiskaardiga on teil ligipääs võrgustikule rohkem kui 140 000 laadimispunktiga üle kogu Euroopa.


SÕIDUREŽIIM

Uue e-Travelleriga on teil valida kolme sõidurežiimi vahel:

 • Säästurežiim Eco: ökonoomne: läbisõiduulatuse optimeerimine teatavate parameetrite reguleerimise teel,
 • Tavarežiim Normal: tavarežiim: optimaalne mugavus igapäevaseks kasutamiseks,
 • Võimsus: Jõudluse optimeerimine suurte veoste transportimisel

PIDURDUSREŽIIMID

Tänu regeneratiivpidurdusele, saadaval on kaks mootorpiduri taset, mis võimaldab teile aku laadimise sõiduki mahakiirenduste käigus:

 • mõõdukas, mis sarnaneb tajutavalt sisepõlemismootoriga mudeliversioonide vastavatele omadustele,
 • tõhustatud kontrollitud mahapidurdusteks gaasipedaali toimel.

ELEKTRISÕIDUKITELE SUUNATUD TEENUSED

VABAM KUI KUNAGI VAREM

Tänu MyPEUGEOT ja Free2Move Services poolt pakutavatele teenustele olete te oma elektriautoga seonduva haldamisel vabam kui kunagi varem.

NUTIKAS KAUGJUHTIMINE

MyPeugeot võimaldab teile interaktiivse suhtluse teie sõidukiga distantsilt (laadimislülitused ja laadimisaegade valimine laadimiseks elektrienergia odavama tariifiga perioodidel, sisekliima sõidueelne ettevalmistamine jne)

CHARGE MY CAR KOOS FREE2MOVE SERVICES TEENUSTEGA

Valige lahendus hõlpsaks ligipääsuks avalikele laadimispunktidele Free2Move Services teenuste Charge My Cari pakkumise abil.

MOBILITY PASS

Aeg ajalt ette tulla võivate pikemate teekondade jaoks pakume teile võimalust  sisepõlemismootoriga sõiduki rentimiseks soodsatelt tingimustel vastavalt teie vajadustele.

MYPEUGEOT®

PÜSIGE OMA SÕIDUKIGA ÜHENDUSES

Tundke rõõmu just endale vajalikest ja oma kontoga sünkroniseeritud teenustest reaalajas tänu My Peugeot tasuta rakenduselei :

 • Hoidke silm peal oma sõiduki olekul (juhtimisandmed, lokaliseerimine).
 • Lihtne ja kiire juurdepääs teenustele.
 • Hallake oma sõiduki hooldust ja teenindust.
 • Hallake vaevatult oma sõiduki laadimis- ja sisekliima sõidueelse ettevalmistamise lülitusi.