Uus 508 SW

€ 23 800 Alates

Avastage PEUGEOT 508 SW: meeldejääva välimusega universaal, milles on ühendatud tippklassi mugavus, universaali ruumikus ning kupee sportlikkus koos premium klassi kvaliteedi ja tehnoloogiliste lahendustega.

DISAIN

PIIRE NIHUTAV UNIVERSAAL

Oma voolujoonelise kuid sportliku stiiliga ja jõulise kontuuriga on PEUGEOT 508 SW kaasaegse, ühtviisi nii malbe kui ka sportliku elegantsi musternäidis. Tagaosas toovad sportlikkuse esile kroomitud, kahe toruga summutiotsadi ning läikivmusta dekoratiivribaga on ühildatud uus, ainukordse 3D efektiga täis LED tulederibai. 

Peugeot 508 SW võitis sõiduautode kategoorias RedDot 2019 disainiauhinna
RedDot disainauhinna žüriile avaldas muljet avara universaali 508 SW märkimisväärselt elegantne ja dünaamiline välimus, mida täiustavad kaasaegsed tehnilised lahendused.

KATUSELUUK

Avar katuseluuk pakub avatud vaadet ja valgust ka tagaistmel reisijatele. Laeviimistlusega ühilduv pimenduskate pakub teile kaitset otsese päikese eest ja võimaldab luua hubase miljöö.

AKNARAAMITA UKSED

PEUGEOT 508 SW mudeli väljapeetud disainis on oma osa ka raamita uste elegantsil, mis võimaldavad siluetil saavutada ühtlase ja katkematu joone, langedes voolujooneliselt sõiduki tagaosani.

PAGASIRUUM

Geniaalselt praktilisi lahendusi pakkuv ruumikas, relsside ja pagasiruumi võrguga varustatud pagasiruum on erakordselt ruumikas ning hõlpsalt ligipääsetav. Madala laadimislävega ja suure tagaluugiga pagasiruum annavad sõidukile muljetavaldava ruumikuse ning avaruse.

PEUGEOT 508 SW on saadaval ka varustatuna „käed-vabad“ elektrilise tagaluugiga, mis  koos võtmevaba sissepääsu  ja käivitamisega võimaldab pagasiruumi avamise lihtsa jalaliigutusega tagastange all.

SISEVIIMISTLUSED

Seadke end sisse PEUGEOT 508 SW kaasaegses ja rafineeritud reisijateruumis. Salongis on igaühel võimalus kõikide reiside meeldivateks elamusteks luua isikupärase miljööga ruum, kombineerides selleks omavahel elegantseid ning ajatuid viimistluselemente ja materjale vastavalt enda maitsele.

NUTIKAD PANIPAIGAD

PEUGEOT 508 SW reisijateruumist leiate suurel hulgal praktilise lahendusega panipaikasid. Esiosas on rõhuasetus uste paneelidel, küünarnukitoel ja keskkonsoolil. Ka tagaistmel reisijate jaoks on esemed kõik mugavalt käeulatuses. Reisijateruumis suurel hulgal leiduvad praktilised panipaigad tagavad optimaalse kasutajasõbralikkuse.

TULED

Parema nähtavuse tagamiseks nii päeval kui ka pimedaajal kuuluvad uue, margikohaselt äratuntava tuledejoone koosseisu täis-LED, valgusvihu kõrguse automaatse reguleerimisega kaugtuled, LED esisuunatuled ja staatiline kurvivalgustus.

Tagaosas kuuluvad tuledejoone koosseisu kolmemõõtmelised, lõvi kolme küünist jäljendavad täis-LED tuled , mis märgivad oma, ainukordse konfiguratsiooni alusel toimuva süttimise ja kustumisega nii uste lukustamist kui ka lahtilukustamist. 

JUHIKOHT

KONKURENTSITU PEUGEOT i-COCKPIT TEIE KÄSUTUSES

Juhikoht tulevikust.
Oma kompaktse rooliga, pilku teelt pööramata jälgimist võimaldava head-up näidikuteplokiga ja puutetundliku 10” HD ekraaniga on tippklassi PEUGEOT 508 SW mudeli i-Cockpit® juhikeskond ülimalt ergonoomiline ning pakub enneolematuid sõiduelamusi.
Võtke koht sisse ja tundke rõõmu AGR tunnustusega, kogu selja massaažifunktsiooniga istmetest ning Hi-Fi FOCAL puhtast ja perfektsest helist.

LAADIMISEGA HÜBRIIDI mudeliversiooni korral on PEUGEOT i-Cockpit® näidikuplokk ja puutetundlik ekraan täies mahus hübriidi jaoks välja töötatud, võimaldades otstarbekohaselt energiakulu statistika (elektri ja fossiilkütuse toitel) visualiseerimise.

PIDEV ÜHENDUVUS

Sõidukis viibimine ei tähenda eraldatust muust maailmast, PEUGEOT 508 SW on varustatud nutitelefoni juhtmevaba laadijaga ja toetab Mirror Screen funktsiooni, mis võimaldab ühilduvate rakenduste kuvamise 10” HD puutetundlikule ekraanile.  Sihtkohta aitab jõuda häälkäskluste toega 3D naviseade.


ERGONOOMIA

Võtke sisse koht salongis ja tundke rõõmu asendimäludega ning nii istme kauguse kui ka kalde reguleerimise võimalusega, vastavalt istuja kehaehitusele külgedelt tuge pakkuvate AGR sertifitseeritud istmete ergonoomilisusest.

Veelgi suurema mugavuse tagamiseks on 508 SW mudelil pakkuda tipptasemel kogu selja massaažisüsteem juhi ja kõrvalistuja istmel.


HI-FI FOCAL®

508 SW on saadaval varustatuna FOCAL® Hi-Fi kõrgkvaliteedilise helisüsteemiga*. FOCAL® on Prantsusmaal helitehnika turuliider ning tuntud oma patenteeritud tehnoloogiate ja kõrge kvaliteediga heli poolest.

Süsteem hõlmab 10 FOCAL® eksklusiivsel tehnoloogial põhinevat kõlarit, millega on tagatud heli laitmatu stabiilsus olenemata esitamisele tulevast žanrist, samuti rõõm puhtast ja täpse taasesitusega helipildist sõiduki salongis.


MOOTORID

AISTINGULINE SÕIDUKOGEMUS

PEUGEOT 508 SW kõrgklassi universaalkerega mudel tagab sujuva ja dünaamilise sõidu, elektrooniliselt reguleeritava vedrustuse toimel, mis tagab  kompromissitu teelpüsivuse. Veelgi suurem sõidurõõm ning haaravam sõidukogemus on teile tagatud tõhusate PureTech bensiini- ja BlueHDi diiselmootorite ja 8-käigulie EAT8 automaatkäigukastiga.
PISTIKHÜBRIID: UUED ELAMUSED

PEUGEOT 508SW HYBRID on varustatud mootoriga, milles on ühendatud:

 • PureTech 132kW/180hj bensiinimootor
 • 80kW/110ch elektrimootor
 • Uus elektroonilise lülitusega EAT8 automaatkäigukast

Maksimaalne kombineeritud võimsus esiveolisena 165kW/225hj. Heitmekogused jäävad on 30g CO2 km kohta WLTPi järgi mõõdetuna.

 11,8kWh akupatarei tagab läbisõiduulatuse 100% elektrilisel režiimil 52 km WLTPi järgi mõõdetuna.

PURETECH BENSIINIMOOTORID

1,6-liitrine, viimase põlvkonna €6 PureTech bensiinimootor tagab laitmatult dünaamilise sõidu ning parima jõudluse ja kütusekulu suhtes.

PEUGEOT 508 SW on saadaval kahe erineva bensiinimootoriga koos uue 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga ja ‘Stop & Start’ funktsiooniga:

 • mootor: 1,6-liitrine PureTech 180 S&S, 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga
 • mootor: 1,6-liitrine PureTech 225 S&S, 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga

BLUE HDI DIISELMOOTORID

PEUGEOT 508 SW on saadaval viimase põlvkonna €6 BlueHDi diiselmootoritega, mis on varustatud eksklusiivsei heitgaaside puhastamise süsteemiga diiselmootoritele ning mille juures on saavutatud konkurentsitult tõhusam kütusekulu ja jõudluse suhe.

 • mootor: 1,6L BlueHDi 130 S&S, 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga
 • mootor: 2,0L BlueHDi 160 S&S, 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga
 • mootor: 2,0L BlueHDi 180 S&S, 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga

8-KÄIGULINE EAT8 AUTOMAATKÄIGUKAST

Uus 8-käiguline EAT8 automaatkäigukasti tagab tänu uuele elektrilisele käiguvahetusele ‘Shift and Park by wire’i ja roolil paiknevatele labadele kiired ja sujuvad käiguvahetused.

Senisest kompaktsemana ja ‘Stop&Start’ tehnoloogiaga ühildatuna tagab see väiksema kütusekulu suurema jõudluse juures.

TEHNOLOOGIAD

TURVALISUS NING JUHIABI SÜSTEEMID

PEUGEOT 508 SW on varustatud suurel hulgal viimase põlvkonna, kõrgtehnoloogiliste i juhiabidega i teie ohutuse ja turvalisuse suurendamiseks, abistamaks teid manöövrite sooritamisel ja ümbritseva ning teeolude täpsemal tajumisel.
SENIOLEMATU REAALSUSTAJU

Parima sõiduohutuse saavutamiseks on sõiduk varustatud ‘Night Vision’ süsteemi ja infrapunakaameraga, mis võimaldab nii jalakäijate kui ka loomade tuvastamise sõiduki ees pimedal ajal ja piiratud nähtavuse korral väljaspool tulede valgusvihku. Sellega kaasneb kujutise kuvamine teie nägemisvälja, diginäidikule, koos hoiatussignaali edastamisega.


DRIVE ASSIST PLUS PACK juhiabid

‘Drive Assist Plus Pack’ varustusega on teie PEUGEOT 508 SW osaliselt isejuhtiv.

Tänu pamperite keskel ja tuuleklaasi ülaosas paiknevatele radaritele võimaldab adaptiivne kiirushoidik koos Stop & Go süsteemiga sõiduki kiiruse automaatse kohandamise vastavalt eessõitva sõiduki kiirusele ühtlase pikivahe hoidmiseks. Süsteem toimib koostöös sõidureal paiknemise süsteemiga, mis hoiab sõidukit juhi poolt positsiooni sõidureal.


SAFETY PACK ohutusvarustus

‘SafetyPack’ süsteem ja juhiabid võimaldavad teile palju muretuid reise. See hõlmab automaatset ‘Active Safety Brake’ hädapidurdussüsteemi koos ‘Distance Alert’ kokkupõrkeohu hoiatusega, hoiatust soovimatust reavahetusest ja teepervele kaldumisest ning kiiruspiirangute ja hoiatusmärkide tuvastussüsteemi.

‘Safety Plus Pack’ varustus võimaldab suurema ohutuse ja täiendava turvalisuse „pimenurga“ aktiivseire, juhi tähelepanu seiresüsteemi, tulede automaatse ümberlülituse süsteemi ja liiklusmärkide täiendatud tuvastamise süsteemi toimel eesmärgiga ennetada üllatusmomentide esinemist liiklemisel.


TÄISAUTOMAATNE PARKIMISSÜSTEEM

FULL PARK ASSIST tehnoloogia seisneb täisautomaatses parkimismanöövrite sooritamise abisüsteemis parkimiseks ükskõik kas külg- või tagurpidi boksi. Juht käivitab käiguhoobadest funktsiooni ning süsteem võtab seejärel kogu juhtimise üle, otsib piisava parkimiskoha, kiirendab ja pidurdab, ilma et juhil osutuks seejuures vajalikuks mis tahes sekkumine ükskõik kas rooli keeramise või pedaalidele vajutamise teel. Süsteem hõlbustab ühtviisi ka parkimiskohalt väljasõitu.

‘Full Park Assist’ tehnoloogiat tutvustav video on valmistatud 3D formaadis põhinevalt PEUGEOT Exalt ideeautol.


MYPEUGEOT® RAKENDUS

SÕIDUKI TOIMINGUTE JUHTIMINE DISTANTSILT

Tundke rõõmu just endale vajalikest ja oma kontoga sünkroniseeritud teenustest reaalajas tänu MyPeugeot® tasuta rakendusele:

 • Hoidke silm peal oma sõiduki olekul (juhtimisandmed, lokaliseerimine).
 • Lihtne ja kiire juurdepääs teenustele.
 • Hallake oma sõiduki hooldust ja teenindust.
 • Hallake vaevatult oma 508 SW pistikhübriidi aku laadimislülitusi ja reisijateruumi sisekliima sõidueelse ettevalmistuse lülitusi.


Tehke tutvust uue, preemiumklassi kuuluva universaalkerega 508 SW mudeliga pistikhübriidiga mudeliversioonis. Tegemist on tõeliselt mitmekülgse sõidukiga ja sellega kaasneb hulgaliselt eeliseid sõitmisest elektri jõul.

EELISED

MITMEKÜLGSUS SÕITMISEL LAETAVA HÜBRIIDIGA

Kuni 52 km
läbisõiduulatus (WLTP) elektrilisel sõidurežiimil
Kuni 225 hj
maksimaalne kombineeritud võimsus
CO2 = 0 g
elektrilisel sõidurežiimil

SÕIDUNAUDING

Uudsed elamused sõitmisest elektri jõul:

 • Kuni 52 km WLTP läbisõiduulatus elektri režiimil
 • Sujuv ja ühtlane sõit ilma vibratsioonideta
 • Vahetu kiirendus
 • Puudub mootorimüra

ÖKONOOMSUS

Mitmed eelised:

 • Kütuse kokkuhoid 40%
 • Elektrilise sõidurežiimi Electric kasutamine
 • Aku garantii mahutavusega vähemalt 70% 8 aastat või kuni 160 000 km

LIHTSUS

Teie jaoks läbimõeldud funktsioonid:

 • Lihtne ja intuitiivne laadimine 7h
 • Täiemahuline kiirlaadimine 2 tunniga
 • Reaalaja teave teie sõidu kohta
 • Haldamine distantsilt MyPeugeot® rakenduse abil

DISAIN

ERISTAVAD TUNNUSED

PEUGEOT uus hübriidajamiga universaalkerega 508SW mudelit iseloomustab eksklusiivne atribuutika, nii reisijateruumis kui ka välised elemendid, mis kõnelevad selget keelt selle sõiduki kuulumisest hübriidide maailma.
Rohkem teavet PEUGEOT uue 508SW muude disainielementide kohta.

EKSKLUSIIVSED ALCANTARA® ISTMED

Uue PEUGEOT 508 GT hübriidi tippklassi salongi kaunistab Alcantara® Gréval hall eksklusiivsisu.

ELEKTRISÕIDUKI TUNNUSED

Elektri mootorit kasutades süttib auto tuuleklaasi ülaosas väljast nähtav elektrisinine LED märgutuli, lihtsustamaks juurdepääsu piiratud liiklusega aladele.

HÜBRIIDI EMBLEEM

Auto külgedele ja tagaosale on paigaldatud mudelikohased HYBRID embleemid, mis näitavad sõiduki kuuluvust laetavate hübriidide tehnoloogia maailma.

JUHIKOHT

SPETSIAALNE PISTIKHÜBRIIDIDE i-COCKPIT®

Avastage enda jaoks täielikult laetavate hübriididele pühendatud maailm.
Pilku teelt pööramata jälgimist võimaldav digitaalne ja konfigureeritav näidikuplokk võimaldab info kuvamise juhi vaatevälja:

 • Sõidurežiim: Electric, Sport, Hybrid, Confort režiimi
 • Sõiduulatus ainult elektri jõul
 • Sõiduulatus bensiinimootoriga sõitmisel
 • Võimsusmõõdik, mis näitab energia tarbimise mahtu: ECO säästurežiim, SPORT sportlik režiim, CHARGE laadimisrežiimi

Teil on võimalus aku laadimise programmeerimiseks 10’’ puutetundlikult HD ekraanilt, mis võimaldab sisenemise uue parameetrite määramise funktsioonidesse ning juhtimiseks vajaliku info kuvamise:

 • Energiavood, mis näitavad hübriidsüsteemi funktsioneerimist
 • Kütusekulu statistikad sõitmisel nii elektri jõul kui ka bensiini jõul
 • Aku parameetrite määramine
 • e-Save funktsiooni aktiveerimine
 • Laadimispunktide asukohtade leidmine ja sõiduulatus elektri jõuli

TEHNOLOOGIA

LAETAVA HÜBRIIDI TEHNOLOOGIA

LAADIMISEGA HÜBRIIDMOOTOR

Maksimaalse kombineeritud võimsuseisaavutamiseks on hübriidi tehnoloogias ühendatud. See kombinatsioon võimaldab saavutada kombineeritud võimuses 165 kW / 225 hj esiveolisena:

 • 132kW/180 hj PureTech bensiinimootor
 • 80kW/110hj elektrimootor
 • Uus e-EAT8 8-käiguline elektrooniline automaatkäigukast


LIITIUM-ION AKU (300V)

 • Aku sõiduulatus100% elektrilisel režiimil on 47-52km WLTP i standardi järgi mõõdetuna.
 • Mahutavus 11,8kWh.
 • Kõrgepingeaku paikneb tagaistmete all ega mõjuta mitte kuidagi reisijateruumi mugavust ega pagasiruumi mahutavust.
 • „e-SAVE” funktsioon võimaldab juhil näha ette elektrienergia varui kasutamiseks oma teekonnal vabalt valitud hetkel. See funktsioon võimaldab näiteks teatava elektrienergia varu olemasolu sisenemiseks võimalikku, piiratud liiklusega tsooni.


KÜTUSEKULU JA CO2 HEITMEKOGUSED

Uue PEUGEOT 508 SW universaalkerega HYBRID pistikhübriidi keskmine kütusekulu on 1,3 l/100 km WLTP standardi järgi mõõdetuna.
Laadimisega hübriidmootor võimaldab CO2 heitmekoguste viimise alla 30 g/km (WLTP järgi mõõdetuna).
Elektrilisel sõidurežiimil puudub igasugune CO2 heitmete teke.


KIIRUS

Sõitmine maanteel mõõdukal kiirusel võimaldab saavutada suurema läbisõiduulatuse.

JUHTIMISSTIIL

Järskude kiirenduste ja pidurduste vältimine võimaldab saavutada suurema läbisõiduulatuse.

TEMPERATUUR

Kliimaseadme või küttesüsteemi käivitamine sõidu ajal vähendab läbisõiduulatust. 

LAADIMINE

Reisijate arv ja pagasi kogus võivad läbisõiduulatust mõjutada.

LAADIMINE ELUKOHAS JA TÖÖKOHAL

Teil on võimalus oma uue PEUGEOT 508 SW HYBRID aku täiemahuliseks täislaadimiseks:

 • tavapärasest vooluvõtupesast (8A, 220V) 7 tunniga;
 • Green’up® tüüpi jõuvõtupesast (14A, 220V) 4 tunniga.

Ühtviisi on teil võimalus oma PEUGEOT 508 SW HYBRID laadimiseks kiirendatud korras ning täiesti ohutult Wall Box laadimiskilbist.
7,4-kW Wall Box laadimiskilbi kasutamisel väheneb aku täislaadimise aeg 1 tunni ja 45 minutinii.
Wall Box laadimisjaama paigaldamiseks kõige paremini sobiva lahenduse leidmiseks ja pakkumiseks on PEUGEOT valinud oma partneriks ZEbornei.


LAADIMINE AVALIKU KASUTUSEGA LAADIMISJAAMADES

Ulatuslik võrgustik rohkem kui 185 000 avaliku laadimisjaamaga saadaval üle kogu Euroopa teie hübriidsõiduki laadimiseks.
PEUGEOT’ soovitab teil registreeruda mobiilirakenduse kasutamisel Free2Move Services teenuste Charge My Cari pakkumisega, mis hõlbustab teile juurdepääsu oma ulatuslikule avalike laadimisjaamade võrgustikule.
Charge My Car ja selle laadimiskaardiga on teile avatud hõlbus juurdepääs võrgustikule rohkem kui 140 000 laadimisjaamaga üle kogu Euroopa.


SÕIDUREŽIIM

LÄBISÕIDUULATUSE OPTIMEERIMINE

SÕIDUREŽIIMIDE VALIK

Uuel universaalkerega Peugeot 508SW HYBRID mudelil on neli sõidurežiimi:

 • Elektiline: 100% elektriline kuni 135 km/h i
 • Sportlik sõidurežiim Sport: soojus- ja elektrimootori täisvõimsuse rakendamine maksimaalse dünaamilise jõudluse saavutamiseks.
 • Hübriidrežiim: vaheldumine sõidurežiimi vahel elektri jõul ja sisepõlemismootori jõul energia optimaalseks ärakasutamiseks.
 • Mugavusrežiim Confort: Hübriidrežiimi ja targa vedrustuse mugavuse omaduste paar i.

Kõikides neis režiimides on olenevalt aku laetusest või sõiduviisist võimalik sõitmine 100% elektritoitel.

LAADIMINE PIDURDUSENERGIAGA

„BRAKE” funktsioon võimaldab autot aeglustada ilma piduripedaalile vajutamata.

Gaasipedaali lahti lastes hakkab auto aeglustama ning mootoripidurdusel tekkiv energia kasutatakse akude laadimiseks. 

Funktsiooni saab sisse lülitada tõmmates käigukangi tahapoole olenemata valitud sõidurežiimist.

TEIE SÕIDUKI FUNKTSIOONIDE KAUGJUHTIMINE

Kontopõhiselt isikukohastatavad ja sünkroniseeritud teenused teie käsutuses reaalajas tänu MyPeugeot® tasuta rakendusele i :

 • Hoidke silm peal oma sõiduki olekul (juhtimisandmed, lokaliseerimine).
 • Lihtne ja kiire juurdepääs teenustele.
 • Hallake oma sõiduki hooldust ja teenindust.
 • Hallake vaevatult oma uue 508 SW pistikhübriidi aku laadimislülitusi ja reisijateruumi sisekliima sõidueelse ettevalmistuse lülitusi.


TEIE SÕIDUKI FUNKTSIOONIDE KAUGJUHTIMINE

Kontopõhiselt isikukohastatavad ja sünkroniseeritud teenused teie käsutuses reaalajas tänu MyPeugeot® tasuta rakendusele i :

 • Hoidke silm peal oma sõiduki olekul (juhtimisandmed, lokaliseerimine).
 • Lihtne ja kiire juurdepääs teenustele.
 • Hallake oma sõiduki hooldust ja teenindust.
 • Hallake vaevatult oma uue 508 SW pistikhübriidi aku laadimislülitusi ja reisijateruumi sisekliima sõidueelse ettevalmistuse lülitusi.