Uus 508 kupee-sedaan

€ 22 800 Alates

Avastage uus PEUGEOT 508. Tegemist on julge välimuse ja jõulise iseloomuga radikaalse kupee-sedaaniga, mis ei tee kompromisse disainis ning pakub parimat võimalikku tipptehnoloogiat tagamaks ülim sõiduelamus.

Oma madala ja dünaamilise kuju, agressiivse esiosa ja atleetliku stiiliga PEUGEOT 508, tõsine premium kupee-sedaan avab ukse uude, sportlikkuse ja elegantsi ajastusse. Skulptuursed jooned, isikupärane iluvõre ja uus LED päevatulede signatuur rõhutavad kõik selle rafineeritud, julget ja innovaatilist iseloomu.
Tutvuge  PEUGEOT 508 HYBRID mudelile väljatöötatud disainielementidega.
ESITULED - SAAGU VALGUS

Suurema nähtavusmugavuse tagamiseks nii päeval kui ka pimedaajal kuuluvad uue, margikohaselt äratuntava tuledejoone koosseisu Full LED, valgusvihu kõrguse automaatse reguleerimisega kaugtuled, LED esisuunatuled ja staatiline kurvivalgustus. Optimaalsete sõidutingimuste ja ohutuse tagamiseks on teile alati tagatud hea nähtavus ja te olete ise alati hästi nähtav.


KATUSELUUK, MILLEST AVANEB TERVE MAAILM

Nautige täiel rinnal teie poolt läbitavate maastike ilu. Avarast katuseluugist avaneb reisijatele kuni tagaistmeni välja ainukordne lainurkvaade teie poolt läbitavatest paikadest.


RAAMITA UKSED: TÄIUSLIKKUSE OTSINGUL

aamita uste elegants ühildub perfektselt PEUGEOT 508 preemiumklassi kupee-sedaani puhaste joontega. Kontseptsiooni loomise oskusteave on sel eesmärgil lülitatud kompromissitu esteetilisuse ja kvaliteedi teenistusse: proportsioonide tasakaal, viimistlus ja dekoratiivelemendid on kõik töötatud välja suurima hoolega täiuslikkuse saavutamiseks ka kõige väiksemates detailides.


PAGASIRUUM: LAIUTAGE PALJU TAHATE

Suure mahutavusega (487 l) ja avara juurdepääsu võimaldava luugiga pagasiruum kohvrite ja pagasi jaoks. PEUGEOT 508 on ühtviisi saadaval ka varustatuna „käed-vabad“ luugiga, mis üheskoos koos ADML-süsteemiga võimaldab pagasiruumi avamise ja sulgemise lihtsa jalaliigutusega tagapamperi all.


VÄÄRIKAD JA AJATUD MATERJALID

Tehke oma valik PEUGEOT 508 preemiumklassi sedaani šikkide ja ajatute dekoratiivelementide ja viimistlusmaterjalide hulgast, et muuta masin endale meeldivaks, teile mõnusa olemise tagavaks nurgakeseks. Võtke koht sisse, sulgege uks ja lõdvestuge. PEUGEOT 508 GT nahk ja Alcantara® kunstnahk sisu põhivarustuses hõlmab perforeeritud nahast rooli* ning Zebrano väärispuu imitatsiooniga puitliistdekooriga armatuurlauda, uksepaneele ja keskkonsooli. PEUGEOT 508 HYBRID GT salongi kaunistab hall Alcantara® Gréval eksklusiivsisu.


TAGATULED : OLGE PILDIL

Tagaosas kuuluvad tuledejoone koosseisu 3D kolmemõõtmelised, lõvi kolme küünist jäljendavad Full LED tuled, mis märgivad oma, ainukordse konfiguratsiooni alusel toimuva süttimise ja kustumisega nii uste lukustamist kui ka lahtilukustamist. Selle valgustugevus mugandub automaatselt vastavalt valgustingimustele, tagades teile senisest parema nähtavuse.


JUHIKOHT

VÕTKE KOHT SISSE PEUGEOT KONKURENTSITUS i-COCKPIT®'s

Nautige ergonoomilist PEUGEOT i-Cockpit® salongi.

Kompaktse roolirattaga, digitaalse konfigureeritava näidikuteplokiga silmade kõrgusel ja 10” HD mahtuvusliku puutetundliku ekraaniga juhikohalt, kus kõik vajalik on täpselt seal kus vaja, on auto juhtimisel ulatuslik ülevaade liikluses toimuvast. Tundke rõõmu esmaklassilise mugavuse tagavatest istmetest kogu selja massaaži funktsiooniga ning kristallpuhta heliga FOCAL® Hi-Fi helisüsteemist, mis võimaldab teil võtta viimast igast sõiduki pardal veedetud hetkest.

PEUGEOT 508  PISTIKHÜBRIIDIL  on PEUGEOT i-Cockpit näidikuploki ja puutetundliku ekraani koosseisu lülitatud täies mahus otstarbekohane tehnika, mis muuhulgas võimaldab näiteks energiavoogude visualiseerimise.

OLGE ÜHENDUSES KOGU MAAILMAGA

Projitseeriga oma parimad, ühendatavuse toega rakendused Mirror Screen funktsiooni abil 10’’ mahtuvuslikule puutetundlikule ekraanile, samas kui teie nutitelefon laeb ennast ise keskkonsooli all täis. Võrguühendusega 3D navisüsteemi ja selle häälkäskluste toe abil jõuate TomTom® teenuste toel, mis võimaldab kõikide, juhtimise seisukohast oluliste sündmuste esitamise reaalajas.


Hi-Fi FOCAL®, PUHAS HELI.

Veendunud melomaanide jaoks tagab Hi-Fi Premium FOCAL® tippklassi helisüsteem heli ühtviisi nii puhta kui detailse taasesituse. Varustatuna 10 kõlari ja parima helitehnikaga viib PEUGEOT 508 helikvaliteedi autos uuele tasandile.


VÄIKSED KORRALDUSED SUURTEKS REISIDEKS

Arvukalt panipaikasid reisijateruumi erinevais paigus. Esiosas on rõhuasetus uste paneelidel ja keskkonsooli sisemisel ja alumisel osal. Ka tagaistmel reisijate jaoks on esemed kõik mugavalt käeulatuses. Tehke tutvust kõikide, PEUGEOT 508 poolt pakutavate nutikate süsteemidega.


ISTMED, JUST NII MUGAVAD KUI TEILE VAJA.

Ülima mugavuse saavutamiseks kõikides olukordades on PEUGEOT 508 varustatud head tuge pakkuvate, ühtviisi nii ergonoomilisust kui ka reguleerimisulatuse piisavust kinnitava ADR sertifikaadiga juhiistme ja juhi kõrvalistuja istmetega. Optimaalse mugavuse saavutamiseks on teil võimalus langetada valik elektriliselt asendisse reguleeritavate ja asendimäludega, istmesoojenduse ja kaheksa pneumaatilise tasku liigutamise toimel koguselja massaaži funktsiooniga istmete kasuks.


STMED, JUST NII MUGAVAD KUI TEILE VAJA.

Ülima mugavuse saavutamiseks kõikides olukordades on PEUGEOT 508 varustatud head tuge pakkuvate, ühtviisi nii ergonoomilisust kui ka reguleerimisulatuse piisavust kinnitava ADR sertifikaadiga juhiistme ja juhi kõrvalistuja istmetega.

Optimaalse mugavuse saavutamiseks on teil võimalus langetada valik elektriliselt asendisse reguleeritavate ja asendimäludega, istmesoojenduse ja kaheksa pneumaatilise tasku liigutamise toimel koguselja massaaži funktsiooniga istmete kasuks.

MOOTORID

INSPIREERIV SÕIDUNAUDING

Kogege sõidurõõmu ja liikumisvabadust, mida auto juhtimisest võib ammutada, täiesti uuel tasandil – uuel preemiumklassi PEUGEOT 508 sedaanil on kõik omadused, mida on vaja juhtimise muutmiseks nauditavaks: täpne juhitavus, tundlik rool ja eeskujulik, elektrooniliselt reguleeritava vedrustusei toega teelpüsivus.

Tänu € 6 PureTech või BlueHDi mootorite ja käigukastide tõhususele on nende sõidukite juures leitud parim võimsuse ja piiratud CO2 heitmekoguste tasakaal.

PEUGEOT 508 HYBRID roolis avaneb teile võimalus täiesti uudsete sõiduelamuste kogemiseks nautimaks täiel rinnal rõõmu sõitmisest 100% elektrilisel režiimil täiesti müravaba ja sisuliselt vibratsioonivaba mootori jõul ning seda kõike CO2 saastevabalt .

PISTIKHÜBRIID: UUED ELAMUSED

PEUGEOT 508 HYBRID on varustatud mootoriga, milles on ühendatud:

 • PureTech 132kW/180hj bensiinimootor
 • 80kW/110ch elektrimootor
 • Uus elektroonilise lülitusega EAT8 automaatkäigukast

Maksimaalne kombineeritud võimsus esiveolisena 165kW/225hj. Heitmekogused jäävad alla 49g CO2 km kohta WLTP

 11,8kWh akupatarei tagab läbisõiduulatuse 100% elektrilisel režiimil 40 km WLTP järgi mõõdetuna (50 km NEDC


PURETECH: PUHAS JÕUDLUS

1,6-liitrine, viimase põlvkonna €6 PureTech bensiinimootor tagab laitmatult dünaamilise sõidu ning parima jõudluse ja kütusekulu suhtes.

PEUGEOT 508 on saadaval kahe erineva bensiinimootoriga koos uue 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga ja ‘Stop & Start’ funktsiooniga:

 • 1,6-liitrine PureTech 180 S&S EAT8
 • 1,6-Liitrine PureTech 225 S&S EAT8.


BLUE HDI DIISELMOOTORID

BlueHDi mootorid hõlmavad € 6 diiselmootoreid, mis kannavad PEUGEOT poolt välja töötatud eksklusiivset, kõrgest klassist jõudlust väga väheste heitmekoguste juures võimaldavate tehnoloogiliste lahendustega.

PEUGEOT 508 on saadaval 3 valikus: 

 • 1,6L BlueHDi 130 S&S EAT8
 • 2,0L BlueHDi 160 S&S EAT8
 • 2,0L BlueHDi 180 S&S EAT8


EAT8: MILLINE SUJUVUS

Sama säästlikult kui manuaalkäigukast, tagab uus 8-käiguline EAT8 automaatkäigukast tänu uuele elektrilisele käiguvahetusele ‘Shift and Park by wire’ ja roolil paiknevatele labadele kiired ja sujuvad käiguvahetused.

Senisest kompaktsemana ja ‘Stop&Start’ tehnoloogiaga ühildatuna tagab see väiksema kütusekulu suurema jõudluse juures.


TEHNOLOOGIA

TURVALISUS NING JUHIABISÜSTEEMID

PEUGEOT 508 on varustatud suurel hulgal margikohaste, viimase põlvkonna, kõrgtehnoloogilistei juhiabidegai teie ohutuse ja turvalisuse suurendamiseks, abistamaks teid manöövrite sooritamisel ja ümbritseva ning teeolude täpsemal tajumisel.
MÄRKA KA SEDA, MIS SENI JÄI PILGU EEST VARJATUKS

Suurema ohutuse ja turvalisuse saavutamiseks sõitmisel on masin varustatud ‘Night Vision’ süsteemi ja infrapunakaameraga, mis võimaldab nii jalakäijate kui ka loomade tuvastamise sõiduki ees pimedaajal ja piiratud nähtavuse korral.

Sellega kaasneb kujutise kuvamine teie nägemisvälja, diginäidikule, koos hoiatussignaali edastamisega.

SAMMUKE ISEJUHITAVUSE SUUNAS.

Pack Drive Assist Plus’ varustusega on teie PEUGEOT 508 osaliselt isejuhitav.

Tänu pamperite keskel ja tuuleklaasi ülaosas paiknevatele radaritele võimaldab adaptiivne kiirushoidik koos Stop & Go süsteemiga sõiduki kiiruse automaatse kohandamise vastavalt eessõitva sõiduki kiirusele ühtlase pikivahe hoidmiseks.

See süsteem toimib koostöös sõidurea hoidmise süsteemiga, mis hoiab sõidukit juhi poolt valitud reas.

HOIDKE VAHET

Pack Safety’i süsteem ja juhiabid võimaldavad teile palju muretuid reise.

See hõlmab automaatset ‘Active Safety Brake’ paanikapidurdussüsteemi koos ‘Distant Alert’ kokkupõrkeohu hoiatusega, hoiatust soovimatust reavahetusest ja teepervele kaldumisest ning kiiruspiirangute ja hoiatusmärkide tuvastussüsteemi.

‘Pack Safety Plus’i varustus võimaldab suurema ohutuse ja täiendava turvalisuse „surnud nurga“ aktiivseire, juhi tähelepanu seiresüsteemi , tulede automaatse ümberlülituse süsteemi ja liiklusmärkide täiendatud tuvastamise süsteemi toimel eesmärgiga ennetada üllatusmomentide esinemist liiklemisel.

TÄISAUTOMAATNE PARKIMISSÜSTEEM

FULL PARK ASSIST tehnoloogia seisneb täisautomaatses parkimismanöövrite sooritamise abisüsteemis parkimiseks ükskõik kas ämmaboksi või risti teega. Juht käivitab käiguhoobadest funktsiooni ning süsteem võtab seejärel kogu juhtimise üle, otsib piisava parkimiskoha, kiirendab ja pidurdab, ilma et juhil osutuks seejuures vajalikuks mis tahes sekkumine ükskõik kas rooli keeramise või pedaalidele vajutamise teel. Süsteem hõlbustab ühtviisi ka parkimiskohalt väljasõitu. 

‘Full Park Assist’ tehnoloogiat tutvustav video on valmistatud 3D formaadis põhinevalt PEUGEOT Exalt ideeautol.

PILDIGALERII

Tutvuge uue PEUGEOT 508 pistikhübriid versiooniga. Uus PEUGEOT 508 HYBRID pakub hulgaliselt enneolematuid sõiduelamusi 100% elektrilisel režiimil.

EELISED

PEUGEOT PISTIKHÜBRIIDI MITMEKÜLGSUS

Kuni 54 km
läbisõiduulatus (WLTP)
Kuni 225 hj
maksimaalne kombineeritud võimsus
CO2 - 0 g
elektrilisel sõidurežiimil

SÕIDUNAUDING

Kasutamise mitemkügsus ja uued sõiduelamused 100% elektrilisel režiimil:

 • Kuni 54 km WLTP läbisõiduulatus elektritoitel

ÖKONOOMSUS

Mitmed eelised:

 • Kütuse kokkuhoid 40%
 • Elektrirežiimil CO2 heitmeid ei teki
 • Elektrilise sõidurežiimi Electric kasutamine
 • Aku garantii mahutavusega vähemalt 70% 8 aastat või kuni 160 000 km

LIHTSUS

Teie jaoks läbimõeldud funktsioonid:

 • Lihtne ja intuitiivne laadimine 7h
 • Täiemahuline kiirlaadimine 2 tunniga
 • Reaalaja teave teie sõidu kohta
 • Haldamine distantsilt MyPeugeot rakenduse abil

DISAIN

Uut PEUGEOT 508 HYBRID'i ehivad eksklusiivsed detailid nii auto salongis kui ka kerel, mis kõik tõstavad esile sõiduki kuuluvust hübriidide maailma.

EKSKLUSIIVSED ALCANTARA® ISTMED

Uue PEUGEOT 508 GT hübriidi tippklassi salongi kaunistab Alcantara® Gréval hall eksklusiivsisu.

ELEKTRISÕIDUKI TUNNUSED

Elektri mootorit kasutades süttib auto tuuleklaasi ülaosas väljast nähtav elektrisinine LED märgutuli, lihtsustamaks juurdepääsu piiratud liiklusega aladele.

HÜBRIIDI EMBLEEM

Auto külgedele ja tagaosale on paigaldatud mudelikohased HYBRID embleemid, mis näitavad sõiduki kuuluvust laetavate hübriidide tehnoloogia maailma.

JUHIKOHT

SPETSIAALNE PISTIKHÜBRIIDIDE i-COCKPIT®

Avastage enda jaoks täielikult laetavate hübriididele pühendatud maailmi.
Pilku teelt pööramata jälgimist võimaldav digitaalne ja konfigureeritav näidikuplokk võimaldab info kuvamise juhi vaatevälja:
 

 • Sõidurežiimi
 • Sõiduulatus ainult elektri jõul
 • Sõiduulatus bensiinimootoriga sõitmisel 
 • Võimsusmõõdiki

10’’ HD puuteekraan võimaldab juurdepääsu uue PEUGEOT 508 HYBRID parameetrite seadistamise funktsioonidele ja sõitmist puudutavale teabele:

 • Energiavood, mis näitavad hübriidsüsteemi funktsioneerimist
 • Kütusekulu statistikad sõitmisel nii elektri jõul kui ka bensiini jõul
 • Aku parameetrite määramine
 • e-Save funktsiooni aktiveerimine
 • Laadimispunktide asukohtade leidmine ja sõiduulatus elektri jõuli

LAADIMISEGA HÜBRIIDMOOTOR

165-kW / 225-hj kombineeritud võimsuse juures  esiveolisena hõlmab pistikhübriidi tehnoloogia järgmist:

 • 132kW/180 hj PureTech bensiinimootor
 • 80kW/110hj elektrimootor
 • Uus e-EAT8 8-käiguline elektrooniline automaatkäigukast


LIITIUM-ION AKU (300V)

 • Aku sõiduulatus100% elektrilisel režiimil on 54km WLTP standardi järgi mõõdetuna.
 • Mahutavus 11,8kWh.
 • Kõrgepingeaku paikneb tagaistmete all ega mõjuta mitte kuidagi reisijateruumi mugavust ega pagasiruumi mahutavust.
 • „e-SAVE” funktsioon võimaldab juhil näha ette elektrienergia varu kasutamiseks oma teekonnal vabalt valitud hetkel. See funktsioon võimaldab näiteks teatava elektrienergia varu olemasolu sisenemiseks võimalikku, piiratud liiklusega tsooni.


SÕIDUREŽIIMIDE VALIK

 • Electric: 100% elektriline kuni kiiruseni 135 km/h
 • Sportlik režiim Sport: bensiini- ja elektrimootori täisvõimsuse rakendamine maksimaalse dünaamilise jõudluse saavutamiseks.
 • Hübriid: vaheldumine sõidurežiimi vahel elektri jõul ja sisepõlemismootori jõul energia optimaalseks ärakasutamiseks.
 • Mugavusrežiim Confort: Hübriidrežiimi ja targa vedrustuse mugavuse omaduste paar.


LAADIMINE PIDURDUSENERGIAGA

„BRAKE” funktsioon võimaldab autot aeglustada ilma piduripedaalile vajutamata.

Gaasipedaali lahti lastes hakkab auto aeglustama ning mootoripidurdusel tekkiv energia kasutatakse akude laadimiseks. 

Funktsiooni saab sisse lülitada tõmmates käigukangi tahapoole olenemata valitud sõidurežiimist.


CO2 HEITMED

Laetav hübriidmootor võimaldab viia CO2 heitmekoguse alla 29g/km WLTP.

Sõitmisel 100% elektrilisel režiimil CO2 heitmeid ei teki.


KÜTUSEKULU

Uue PEUGEOT 508 HYBRID keskmine kütusekulu on 1,3 l/100km WLTP järgi mõõdetuna.


LAADIMINE

LIHTNE JA KIIRE

Uue 508 HYBRID elektrilise sõidurežiimi 54-km WLTP läbisõiduulatuse täiemahuliseks ärakasutamiseks on teil valida mitme laadimislahenduse vahel.

LAADIMINE AVALIKES LAADIMISJAAMADES

Registreerides ennast mobiilirakendusei abil Free2Move Services teenuste kasutajaks avaneb teile tänu Charge My Car laadimiskaardile vaevatu ligipääs Euroopa suurimale avalike laadimispunktide võrgustikulei


MYPEUGEOT® MOBIILIRAKENDUS

TEIE SÕIDUKI FUNKTSIOONIDE KAUGJUHTIMINE

MyPeugeot® rakenduse kaudu on teil igal ajahetkeli ja olenemata asukohast teada:

 • Läbisõiduulatus
 • Sõiduki aku laadimise kulg ja aku laetuse olek
 • Teie teekondade tarbimisstatistika
 • Laadimisjuhised

Ühtviisi on teil võimalik sõiduki funktsioonide kontrollimine distantsilt vahetult rakenduse abil:

 • Laadimise aktiveerimine ja planeerimine, seda eeskätt soodustariifide aegade ära kasutamiseks
 • Reisijateruumi sõidueelse soojenduse parameetrite määramine (kliimaseade/küttesüsteem)