Uus 3008

Tutvuge uue PEUGEOT 3008 linnamaasturiga ja selle ainukordse stiiliga, mis paneb linnamaasturite seas puhuma täiesti uued tuuled. Teotahtelisust rõhutavas stiilis on jõulisus ühendatud elegantsiga ja hämmastav dünaamilisus on kooskõlas sõiduki nägususega. Eksklusiivne PEUGEOT i-Cockpit® armatuur koos juhikohal ja salongis peituvate uuenduslike ja tipptehnoloogiliste lahendustega on töötatud välja heaolu ja ohutuse tagamiseks nii juhile kui reisijatele. Mudel on saadavalt PISTIKHÜBRIIDINA, BENSIINI- JA DIISELMOOTORIGA, mis tagavad teile tippklassist sõiduelamuse.

DISAIN

SILMAPAISTVAM DISAIN

Uue PEUGEOT 3008 välisilmest kiirgab varjamatut isikupära, mille juures on leitud hämmastav tasakaal jõulisuse ja maitsekuse vahel. Sõiduki uus esiosa, mis paneb linnamaasturite segmendis puhuma uued tuuled, ei jäta kahtlust silmapaistvast isikupärast. Premium-klassi mudel sillutab teed julge pealehakkamise ja modernsuse ajajärku.

UUS ESIOSA

Uue PEUGEOT 3008 võimas esiosa, mis kõneleb ühtviisi nii maitseka väljapeetuse kui ka julge tulevikku vaatamise keelt, toob oma püstise, ilma raamita iluvõrega ja selle pikendusena kulgevate tiivakestega juba täna kätte kõik hetkel alles eos olevad ilustandardid.

UUED ESITULED

Uus tuledesignatuur hõlmab kõikide mudeliversioonide põhivarustuses LED tulesid koos elegantsete ja eksimatult PEUGEOT’ identiteeti rõhutavate, „lõvikihvadest“ led-ribadega, lisaks kurvitule funktsiooniga täis-LED esitulesid.

TUULESUUNAJAD TIIVAL

Kroomitud tuulesuunajad esitiibadel esitulede pikendusena, mis saavad loomuliku jätku kroomitud katusereelingute näol, jätkates nägusat joont kuni tagaspoilerini välja. Kaasaegne ja dünaamiline joon toob esile uue PEUGEOT 3008 silueti rafineerituse.

UUED VALUVELJED

19’’ San Francisco, teemantmustriga eriseeria disainiga valuveljed, veenvad tiivalaiendid ja massiivsed tugevdused ukse alaosas toovad selgelt esile uue PEUGEOT 3008 teotahtelise iseloomu ja vastupidavuse, millele võib kindel olla.

UUED TAGATULED

Sõiduki tagaosas moodustuvad uued, PEUGEOT’le iseloomuliku disainiga tagatuled küünisejälgi 3D vormingus imiteerivatest täis-LED tuledest koos dünaamiliste suunatuledega. Tuled on kaetud kergelt suitsuse katteklaasiga, mis moodustab ühtlase terviku musta värvi iluribaga tagaluugilt kuni sõiduki külgedele välja, tuues veelgi selgemalt esile sportlikku iseloomu.

„BLACK PACK” ERISEERIA

Rõhutage uue PEUGEOT 3008 linnamaasturi potentsiaali veelgi, tuues samas esile auto varjamatu elegantsi musta värvi, Black pack viimistluspaketiga, mis on saadaval üksnes GT ja GT Pack mudeliversioonidel.

Lisaks tõmbab kadedaid pilke enneolematu, tume kroom „Dark Chrome” viimistlus iluvõrel ja lõvil.
3008, GT ja PEUGEOT embleemid uhkeldavad sametmustas rüüs, täiuslikus kooskõlas katusereelingutega.
Läikivmustad pamperi alaliist, esitiibade iluliistud, salongi ja spoileri iluliistud ja tagapamperi liist.
Washington 19'', teemantlõikega eriseeria veljed on viimistletud Black Onyx värvi ja Black Mist lakiga.

JUHIKOHT

VAHETUM ELAMUS

PEUGEOT i-COCKPIT® JUHIKOHT PAKUB ERAKORDSET KOGEMUST

Moderniseeritud, ergonoomilisest ja luksklassist PEUGEOT i-Cockpit®  juhikohalt avaneb võimalus kogeda ainukordses lihtsuses ja intuitiivsuses väljenduvat sõidukogemust enneolematu mugavuse ja ohutuse tingimustes.

Sõiduki kompaktne ja multifunktsionaalne rool istub hästi kätte ja tagab hea tunnetuse sõiduki üle.

Uus 10’’ HD puuteekraan koos häälkäsklusi toetava 3D naviseadmega on nüüd „multi-touch“ toega. Elegantsed Toggle Switches kroomklahvid võimaldavad kiire ja intuitiivse juurdepääsu erinevatele mugavusfunktsioonidele.

Digitaalne, pilku teelt pööramata jälgimist võimaldav näidikuteplokk on hõlpsalt kohandatav, võimaldades kogu juhtimiseks vajaliku teabe kuvamise juhi vaatevälja.

Pistikhübriidide PEUGEOT i-Cockpit® on otsast lõpuni spetsiifilise suunitlusega, võimaldades  sõitu iseloomustavate andmete kuvamise näidikuteplokile teie vaateväljas (sõidurežiim, akuenergia ressurss ja läbisõiduulatus akude pealt) ning energiakulu (nii elektrienergia kui ka kütus) statistika kuvamise puuteekraanile.

ÜHENDATAVUS

Mirror Screen funktsiooniga saate kuvada oma nutitelefoni rakendused puuteekraanile, seda Apple CarPlayTM või Android Auto TM ühilduvuse eeldusel, ning tänu juhtmevabale laadimisalale sõiduki esiosas ei ole teil tarvis karta ka ühenduse katkemist. Tagaistmel reisijate käsutuses on omakorda kaks USB laadimispistikut kaasaskantavate seadmete jaoks. Hi-Fi FOCAL® tippklassist ja tehnoloogiliselt innovaatiline audiosüsteem on uskumatult kvaliteetse heliga. Keskriba ja kõrgsageduste kõlarid on uue Bronze Belem dekooriga ning bassikõlar istme all ei hõiva pagasiruumi ressursse.

MOOTORIVALIK

SMART HIGH TECH*

Uue PEUGEOT 3008 linnamaasturiga on teil vabadus valida jõuallikas tegemata seejuures järeleandmisi teie PEUGEOT’ juures oodatavatele omadustele: olmemugavus, suure mahutavusega pagasiruum ja ennekõike sõidurõõm.
Sisepõlemismootorite valik

Kogu lai sisepõlemismootorite valik uuel PEUGEOT 3008 linnamaasturil on varustatud Stop&Start süsteemiga. Bensiinimootorid, millega on tagatud ühtviisi nii sõidu dünaamilisus kui ka kõrgest klassist jõudlusnäitajad: PureTech 130 S&S BVM6, PureTech 130 S&S EAT8, PureTech 180 S&S EAT8. Diiselmootorid, millega on tagatud kõrgest klassist jõudlusnäitajad minimaalse heitmekoguse juures: BlueHDi 130 S&S BVM6, BlueHDi 130 S&S EAT8. Kaheksakäiguline EAT8 automaatkäigukast käiguvahetuslabadega roolil ja elektrilise toimega käiguvalitsaga, millega on tänu Quickshift tehnoloogiale tagatud kiired ja sujuvad käiguvahetused. Optimeeritud käiguvahetusega on tagatud kütuse kokkuhoid ja kasutusmugavus lisaks erakordsele sõidurõõmule.

Pistikhübriidid

Uus PEUGEOT 3008 pistikhübriid on saadaval HYBRID4 mudeliversioonina (neljarattavedu, 300 hj). Selles on ühendatud: 147kW/200 hj PureTech bensiinimootor Kaks elektrimootorit võimsusega 80 kW / 110 hj 13,2 kWh aku tagab läbisõiduulatuse 100% elektrilisel režiimil 59 km WLTPi järgi mõõdetuna (69 km NEDC järgi mõõdetuna). Uus PEUGEOT 3008 pistikhübriidiga linnamaastur on ühtviisi saadaval veel ka HYBRID mudeliversioonis (kaherattavedu, 225-hj). Selles on ühendatud: 132kW/180 hj PureTech bensiinimootor 80kW/110hj elektrimootor 13,2 kWh akupatarei tagab läbisõiduulatuse 100% elektrilisel režiimil 56 km WLTP järgi mõõdetuna (65 km NEDC järgi mõõdetuna).

INNOVAATILISED TIPPTEHNOLOOGILISED LAHENDUSED

Uue PEUGEOT 3008 viimase põlvkonna juhiabid suurendavad mugavust ja ohutust sõitmisel ning viivad teid sammukese edasi sõiduki isejuhtivuse suunas.

Olenemata olukorrast, ükskõik kas liikluseeskirjade järgimiseks (liiklusmärkide lugemine) või juhi ülesannete lihtsustamiseks liiklusvoogudes (Pack Drive Assist Plus täiustatud juhiabide pakett, adaptatiivne püsikiiruse hoidja „ACC“ Stop & Go, parkimisabi või siis sõidurea hoidmine koos teeperve tuvastusega) või siis sõiduki ümbruses toimuva jälgimiseks (pimeda nurga aktiivjälgimise süsteem), on need juhiabid alati abiks teie sõidu hõlbustamisel.

NIGHT VISION

Pimedaajal tuvastab eksklusiivne, infrapunakaameraga varustatud „Night Vision“ süsteem jalakäijate või loomade olemasolu kuni 200 m sõiduki ees, väljaspool tulede valgusvihu ulatust ja edastab vajaduse korral hoiatuse. Jalakäijate või jalgratturite tuvastamine ohtlikult sõidukile lähedal toob kaasa ka automaatse hädapirduse rakendumise.

GRIP CONTROL

ADVANCED GRIP CONTROL veojõusüsteem Advanced Grip Control on optimeeritud veojõukontrolli süsteemis koos petsiaalsete rehvidega ning mägipidurisüsteemiga. See võimaldab optimaalse haarduvuse saavutamise ka kõige raskemate tingimustega: lumes, mudas või liivas. HYBRID4 võimas neljarattaveoga mudeliversioon pakub suuremaid sõiduelamusi ja tavapärasest parema haarduvuse nii teedel ja tänavatel kui ka raskesti läbitavatel maastikel ning sõiduk on saadaval ka nõlvast laskumise abiga Hill Assist Descent Control

MYPEUGEOT® RAKENDUS

PÜSIGE OMA SÕIDUKIGA ÜHENDUSES

Tundke rõõmu just endale vajalikest ja oma kontoga sünkroniseeritud teenustest reaalajas tänu MyPeugeot tasuta rakendusele.

Hoidke silm peal oma sõiduki olekul (juhtimisandmed, lokaliseerimine).

 • Hoidke silm peal oma sõiduki olekul (juhtimisandmed, lokaliseerimine).
 • Lihtne ja kiire juurdepääs teenustele.
 • Hallake oma sõiduki hooldust ja teenindust
 • Hallake vaevatult oma uue 3008 linnamaasturi aku laadimislülitusi ja reisijateruumi sisekliima sõidueelse ettevalmistuse lülitusi.i

GALERII

Uues PEUGEOT 3008 HYBRID linnamaasturis on kombineeritud võimsus ja väljapeetus koos tipptehnoloogiliste lahendustega lisaks juhile veel ka reisijate käsutuses ainukordse sõiduelamuse tagamiseks. Nendes kahes mudeliversioonis, 225-hj esiveoline FWD HYBRID ning 300-hj nelikveoline AWD HYBRID4, on kombineeritud omavahel kaks suure jõudlusega ja dünaamilist jõuallikat, elektrimootor ja sisepõlemismootor. 100% elektriline sõidurežiim tagab teile enneolematu sõiduelamuse.

EELISED

LAADIMISEGA HÜBRIID: MITMEKÜLGSUS SÕITMISEL

Kuni 59 km
läbisõit (WLTP)
Kuni 300 hj
ja nelikvedu
CO2 - 0 g
sõitmisel elektri jõul

SÕIDURÕÕM

Pistikhübriidige võite valida oma sõidurežiimi ise: sisepõlemismootoriga või elektri jõul. Sõitmine elektrilisel sõidurežiimil pakub erakordseid elamusi:

 • Kuni 59 km (WLTP) läbisõiduulatus elektritoitel
 • Sõidu sujuvus ja ühtlus sisuliselt ilma vibratsioonideta
 • Võimas kiirendus tänu otseülekandele
 • Müravaba mootor

Hulgaliselt kasutamisel saadavaid eeliseid:

 • Kütuse kokkuhoid keskmiselt 40% olenevalt kasutusest ja laadimiskordade hulgast
 • Elektrilise sõidurežiimi kasutamine
 • Hoolduskulude vähenemine

LIHTSUS

Läbimõeldud funktsioonid:

 • Lihtne ja intuitiivne laadimine 7h
 • Täiemahuline täislaadimine on võimalik juba vähem kui 2 tunniga
 • Reaalaja teave teie sõidu kohta
 • Haldamine distantsilt MyPeugeot rakenduse abil

Uus PEUGEOT 3008 HYBRID on oma uue ja pealehakkamisest pakatava, kurvitulede funktsiooniga, täis-LED tuledega esiosaga kaasaegse ja tipptehnoloogilise disaini musternäide i. Sõiduki isikupärane stiil, milles kajastub täiuslik tasakaal sõiduelamuse ja sooritusvõime vahel, paneb linnamaasturite segmendis puhuma täiesti uued tuuled.

HYBRID märgid

Uue PEUGEOT 3008 linnamaasturi HYBRID või HYBRID4 märgid esitiibadel rõhutavad maitsekalt kuuluvust pistikhübriidide innovaatilisse tehnikamaailma.

Selgelt linnamaastur

Lisad nagu 19’’ San Francisco, teemantlõike disainiga valuveljed, veenvad tiivalaiendid ja massiivsed tugevdused ukse alaosas toovad selgelt esile linnamaasturi teotahtelise iseloomu ja vastupidavuse, millele võib kindel olla.

Eklsklusiivsed Alcantara® istmed

Uus PEUGEOT 3008 pistikhübriid on saadaval TEP Mistral / Alcantara® Greval viimistluse ja Aikinite pistega eksklusiivsisuga.

Spetsiaalne pistikhübriidi i-Cockpit®

PEUGEOT 3008 HYBRID pistikhübriidi, PEUGEOT' moderniseeritud i-Cockpit® pakub igapäevaselt stimuleeriva sõiduelamuse ja intuitiivse juhtimiskogemuse. Parema ülevaate saamiseks juhtimiseks vajalikust teabest ja juhtimise hõlbustamiseks võeti kasutusele digitaalne näidikuplokk ning puutetundlik ekraan.

Digitaalne näidikuteplokk

Digitaalne ja kõrge kvaliteediga, pilku teelt pööramata jälgimist võimaldav näiduplokk võimaldab igal ajahetkel näha:Sõidurežiim: Electric, Sport, Hybrid, 4WD Läbisõiduulatus sõitmisel elektri jõul Läbisõiduulatus sõitmisel fossiilkütusel Energiatarbimise kuvamine võimsusmõõdikul: CHARGE, ECO ja POWER.

10’’ HD puuteekraan

eil on võimalus aku laadimise programmeerimiseks uuelt 10’’ puutetundlikult HD ekraanilt, mis võimaldab sisenemise  uue PEUGEOT 3008 pistikhübriidi parameetrite määramise funktsioonidesse ning juhtimiseks vajaliku info kuvamise:Energiavood, mis näitavad hübriidsüsteemi funktsioneerimist Kütusekulu statistikad sõitmisel nii elektri jõul kui ka fossiilkütuse jõul Laadimisjaamade leidmine ja läbisõiduulatus täies mahus elektri jõul Laadimisparameetrite määramine e-Save funktsiooni aktiveerimine Sisekliima sõidueelne ettevalmistamine

TEHNOLOOGIA

LAETAVA HÜBRIIDI TEHNOLOOGIA

Laadimisega hübriidmootor

Veelgi jõulisemate elamuste pakkumiseks on uus PEUGEOT 3008 linnamaastur saadaval HYBRID4 300 e-EAT8 AWD (nelikvedu) ja HYBRID 225 e-EAT8 FWD mudeliversioonides (kaherattavedu).

Selles on ühendatud:

 • PureTech 147kW/200hj bensiinimootor HYBRID4i mudeliversioonil ja 132kW/180hj HYBRID mudeliversioonil.    
 • 81kW mootor HYBRID ja HYBRID4 esiosas ja teine, 83kW mootor HYBRID4 tagaosas.

Liitiumioon aku (240-400 V)

Läbisõiduulatus sõitmisel aku pealt, 100% elektri jõul on 3008 HYBRID4 korral kuni 59 km WLTPi järgi mõõdetuna (69 km NEDCi järgi mõõdetuna) ja 3008 HYBRID korral kuni 56km WLTP (65 km NEDC).

 • Mahutavus on 13,2kWh.
 • Kõrgepingeaku paikneb asukohaga tagaistmete all ega mõjuta mitte milleski ei reisijateruumi ega ka pagasiruumi mahutavust põranda kohal.

Aku garantii kestab 8 aastat/160 000 km 70% mahutavuse juures .

 •  „e-SAVE” funktsioon võimaldab juhil näha ette elektrienergia varui kasutamiseks oma teekonnal vabalt valitud hetkel, näiteks soovi korral liigelda piiratud liiklusega aladel.

LÄBISÕIDUULATUS JA LAADIMINE

LÄBISÕIDUULATUS ELEKTRILISEL SÕIDUREŽIIMIL KUNI 59 KM (WLTP)

Uue PEUGEOT 3008 HYBRID liitiumioonakuga pakutav läbisõiduulatus võimaldab teile läbisõidu elektri jõul kuni 59 km ulatuses mõõdetuna WLTPi tüübikinnituse määramise protokolli järgi (Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedures).

WLTP protokoll võimaldab kasutajatele selgema ja täpsemalt tegelikkust kajastava ülevaate läbisõiduulatuse väärtustest vastavalt sõiduki tegelikule kasutusele.

KIIRUS

Sõitmine maanteel mõõdukal kiirusel võimaldab saavutada suurema läbisõiduulatuse.

JUHTIMISSTIIL

Järskude kiirenduste ja pidurduste vältimine võimaldab saavutada suurema läbisõiduulatuse.

TEMPERATUUR

Kliimaseadme või küttesüsteemi käivitamine sõidu ajal vähendab läbisõiduulatust.

KOORMATUS

Reisijate arv ja pagasi kogus võivad läbisõiduulatust mõjutada

LIHTSAD JA KIIRED LAADIMISLAHENDUSED

Uue PEUGEOT 3008 HYBRID ressursside täiemahuliseks ärakasutamiseks sõitmisel elektri jõul ning kütuse säästmiseks ja CO2 heitgaaside koguse vähendamiseks on soovituslik aku regulaarne laadimine.

Laadimine elukohas ja töökohal

Teil on võimalus oma uue PEUGEOT 3008 HYBRID aku täiemahuliseks täislaadimiseks:

 • tavapärasest vooluvõtupesast (8A, 220V) 7 tunniga;
 • Green’up® tüüpi jõuvõtupesast (14A, 220V) 4 tunniga.

Ühtviisi on teil võimalus oma PEUGEOT 3008 SW HYBRID laadimiseks kiirendatud korras ning täiesti ohutult Wall Box laadimiskilbist.

 • 7,4-kW Wall Box laadimiskilbi kasutamisel väheneb aku täislaadimise aeg 1 tunni ja 45 minutini.

Laadimine avalikes laadimisjaamades

Teie hübriidsõiduki laadimiseks on saadaval ulatuslik võrgustik rohkem kui 185 000 avaliku laadimisjaamaga üle kogu Euroopai.

PEUGEOT’ soovitab teil registreeruda mobiilirakenduse kasutamisel Free2Move Services teenuste Charge My Cari pakkumisega, mis hõlbustab teile juurdepääsu oma ulatuslikule avalike laadimisjaamade võrgustikule.

Charge My Car ja selle laadimiskaardiga on teile avatud hõlbus juurdepääs võrgustikule rohkem kui 140 000 laadimisjaamaga üle kogu Euroopa.

SÕIDUREŽIIM

SÕIDUREŽIIMI VALIK

 • Elektriline: võimaldamaks teile sõitmise 100% elektri jõuli kiirusel kuni 135km/h
 • vaheldumine sõidurežiimi vahel elektri jõul ja sisepõlemismootori jõul energia optimaalseks ärakasutamiseks.
 • SPORT : nii sisepõlemismootori kui ka elektrimootori(te) (olenevalt mudeliversioonist kas HYBRID või HYBRID4) kogu võimusvaru ärakasutamise vabadus maksimaalse dünaamilise jõudluse saavutamiseks
 •  4WDi :  parema haarduvuse saavutamiseks (nelikvedu)

LAADIMINE PIDURDUSENERGIA ARVELT

Süsteem võimaldab pidurdamiste ja mahakiirendustega seonduvalt vabaneva energia kokkukogumise jala tõstmisel (energia, mis sõitmisel sisepõlemismootoriga tavaliselt kaotsi lastakse).

See võimaldab kõrgepingeaku osalise laadimise ja suurendada läbisõiduulatust sõitmisel elektri jõul.

Sõiduki mahakiirendusteks ilma vajaduseta selleks piduripedaalile vajutada on võimalus aktiveerida pidurdusfunktsioon Brake.  Kasutamisel mootorpidurina võimaldab see ka akude laadimise pidurdamise ajal.

MYPEUGEOT®

SÕIDUKI TOIMINGUTE JUHTIMINE DISTANTSILT

Tundke rõõmu just endale vajalikest ja oma kontoga sünkroniseeritud teenustest reaalajas tänu MyPeugeot® tasuta rakendusele

 • Hoidke silm peal oma sõiduki olekul (juhtimisandmed, lokaliseerimine).
 • Lihtne ja kiire juurdepääs teenustele.
 • Hallake oma sõiduki hooldust ja teenindust.
 • Hallake vaevatult oma sõiduki laadimis- ja sisekliima sõidueelse ettevalmistamise lülitusi. i
 • Planeerige laadimine ja tehke laadimislülitused vahetult oma nutitelefonist kellaaegadel, kui elektrienergia on kõige odavam.i