Expert kaubik

Tarbesõiduk pakub mitmeid eeliseid igapäevastes töökohustustes, muutes su päeva lihtsamaks ja mugavamaks.

VALIGE VÄLJA JUST TEIE NÕUDMISTELE VASTAV EXPERT

Eesmärgiga vastata klientide kasutusvajadustele on PEUGEOT Expert mudeliversioonide valik teinud taas kord läbi uuenduskuuri.

EXPERT BUSINESS

Mudeliversioon BUSINESSi on mõeldud äriklientidest kasutajatele, kellel tuleb veeta suur osa oma ajast sõidukis ja kes ennekõike eeldavad masinalt mugavust ja turvalisust.

Peugeot Expert mudeliversiooni Business plus põhivarustuses on:

 • Udutuled ja tulede automaatne ümberlülitus
 • Puutetundlik 7’’ekraan Bluetooth ja Mirror Screen toegai

Hulgaliselt juhiabisid nagu sõidurealt soovimatu kõrvalekaldumise hoiatus, kiiruspiirangutega liiklusmärkide äratundmine ja soovitused, pimedate nurkade jälgimise süsteem jne.


EXPERT GRIP

PEUGEOT Expert Gripi mudeliversioon pakatab ühtviisi nii jõulisusest kui ka elegantsist ning sobib ideaalselt kasutamiseks sõitudeks raskesti läbitavatel pinnastel.

Grip mudeliversioon on põhivarustuses varustatud:

 • Suurendatud kandevõime
 • Kõrgendatud kliirens (+25 mm)
 • Veojõukontroll + Hill Assist mäkketõusu abi
 • 1+2  istekohta ees
 • Suurendatud kandevõime kuni 1 400 kg (olenevalt mudeliversioonist) ja laadimisruumi pikkus 4 m i


EXPERT ACTIVE

PEUGEOT Expert Active Plus i on laia valikuga mudeliversioon, mis  sobib ideaalselt nii kaubavedudeks kui ka ergonoomiliseks ja praktiliseks kontoriks.

Active Plus  mudeliversiooni põhivarustuses on:

 • Tagumised parkimisandurid
 • Esiistmete soojendus
 • Manuaalne kliimaseade
 • 1+2  istekohta ees
 • MODUWORK kokkuklapitav kõrvalistuja iste
 • 7'' puutetundliku ekraan


EXPERT L3

Veate igapäevaselt suuremõõtmelisi esemeid ja vajate ohtralt laadimisruumi. Soovitame teile Experti pikka mudeliversiooni, mis on järgmiste näitajatega: 

 • Mahutavus:     kuni 6,6 m3i
 • Laadimisruumi pikkus:  kuni 4 mi


EXPERT DANGEL 4X4

Dangel 4X4 neliveo süsteem kohandub tänu ECO 2WD või AUTO 4WD ümberlülitusvalitsale täpselt teie vajadustega, teeolude ja ilmastikutingimustega.


EXPERT TEAM

Veate reisijaid ja teil on vaja laadimisruumi. Igapäevaselt vajate te järgmist:

 • Moduleeritavus kuni kuue isiku regulaarseks vedamiseks koos statsionaarse või liigenduva istmega
 • Laadimisruum kuni 5,5 m3i
 • Kaubaruumi pikkus kuni 2,38 m


NUTIKAS RUUMIKUS

MODUWORK

Moduwork iste muudab uue Experti oluliselt funktsionaalsemaks, võimaldades kasutada ära ka tühje istekohti. Parempoolset istet on võimalik kokku klappida ja üles tõsta. Tulemuseks on istme asemele tekkinud tasapinnaline kaubaruum. Vaheseinas olev suur lahtikäiv luuk tõstab sõiduki kasuliku pikkuse 4 meetrini, võimaldades vedada pikki esemeid.

KÜLJEUKSED

Külgmiste, käed vabad liugustega piisab PEUGEOT Expert mudeli lahtilukustamiseks ja teiepoolse külgmise liugukse avamiseks lihtsalt jalaliigutusest tagastange nurga all. Sama liigutus toob kaasa ka ukse sulgemise ja sõiduki lukustamise sõiduki juurest lahkumisel. Seega puudub nüüdsest vajadus asju ukse avamiseks käest maha toetada: piisab elektroonilise võtme kandmisest taskus.

KAUBARUUM

PEUGEOT Expert kaubikus on kompaktsed välismõõdud ühendatud maksimaalse, antud segmendis konkurentsitu mahutavusega laadimisel. Tagaosas on furgoonid ja pikad kabiinid varustatud 50/50 avanevate pöördustega, mis võidakse varustada klaasidega koos klaasisoojenduse ja kojameestega. Teise võimalusena on mudel saadaval lisavarustusse kuuluva tagaluugiga. Laadimisruum on saadaval kaetud põrandaga, millele võidakse lisada ka vooderdusega servad* Need on valikus kas täispuidust või puidust libisemisvastase viimistlusega koos alumiiniumist lävepakkudega. PEUGEOT Expert kaubik on ühtviisi varustatud veel ka koormatõkistega.

VAHESEIN

Tavalise vaheseina asemel on võimalik valida isoleeriv, aknaga vahesein, mis lisaks oma põhifunktsioonile, reisijate kaitsemisele, vähendab veel ka mürataset salongis ja peab sooja. Juhi ergonoomia ja mugavuse tagamiseks on see vahesein pika sammu ulatuses reguleeritav, et jätta ruumi juhiistme seljatoe jaoks.

KINDEL STIIL EESMÄRKIDE TÄITMISEKS

VÄLISDISAIN

Isikupärase väljanägemisega PEUGEOT Expert lausa kiirgab vastupidavust ja elegantsi.

Proportsioonid esiosa, salongi ja laadimisruumi vahel on harmoonilises tasakaalus. Stiilipuhtad jooned rõhutavad silueti sujuvust ja modernsust, samas kui kõrgel paiknev ja püstise asetusega iluvõre kõneleb selle kaubiku esimesest pilgust äratuntavast hoogsast, pealehakkamist täis iseloomust.

Täiendavat elegantsi lisavad Pack Look’i ja selle LED signatuur.

MUGAV SALONG

PEUGEOT Expert kaubiku salongis on panustatud sõidumugavusele. Juhiiste on kõrge ja sellelt on laitmatu ülevaade liikluses toimuvast, kusjuures pääsu juhiistmele hõlbustab otstarbekohane astmelaud. Juhtimisasend funktsionaalsel ja ergonoomilisel juhikohal sarnaneb sõiduautodele iseloomulikule juhtimisasendile ning juhikohalt on vahetu ligipääs paljudele panipaikadele.

PEUGEOT Expert mudeli pardal on teie käsutuses koos keskmise küünarnukitoega pööratav Moduwork’i kirjutustasapind, mille abil muudate juhikoha tõeliselt ergonoomiliseks ja praktiliseks liikuvkontoriks.

Nutitelefoni hoidik koos integreeritud laadimisjuhtmega ning tahvelarvuti hoidik armatuurlaual võimaldavad teile teie digiseadmete positsioneerimise nähtavale kohale kohe käe ulatuses.

ÜHENDATAVUS

Häälkäskluste toe ja ühenduvusega 3D naviseadmega jõuate alati muretult just sinna kuhu vaja. Seade on varustatud puutetundliku ekraaniga, millelt avaneb ligipääs nii ühenduvusteenustele kui ka TomTom Trafic liiklusinfole reaalajas.

Mirror Screen funktsioon võimaldab teil ühendada nutitelefoni armatuurlaual paikneva USB liidese kaudu. Teie rakendused kuvatakse ekraanile ja on 7" puutetundlikult ekraanilt vahetult juhitavad.

3 PIKKUST

Expert on saadaval 3 erineva pikkusega :

4,60 m pikkune L1 versioon - 4,6 m³
4,60 m pikkune L1 versioon - 5,1 m³
4,95 m pikkune L2 versioon - 5,3 m³
4,95 m pikkune L2 versioon - 5,8 m³

5,30 m pikkune L3 versioon - 6,1 m³
5,30 m pikkune L3 versioon - 6,6 m³

MOOTORIVALIK

KOMPROMISSITU JÕUDLUS

PEUGEOT Expert põhineb moduleeritaval, erinevaid energiaallikaid toetaval EMP2 (Efficient Modular Platform) platvormil, mis pakub kompromissitu valiku mudeliversioone nii diisel- kui ka elektrimootoriga.

Ka uue PEUGEOT e-Expert juures on ilmsed EMP2 platvormiga kaasnevad eelised, millega on tagatud masina optimaalne konstruktsioon, laadimisruum sama suure mahutavusega kui sisepõlemismootoriga mudeliversioonidegi korral ning ergonoomiline juhtimisasend.

Diisel BlueHDi MOOTORIVALIK

PEUGEOT Expert kaubiku roolis avastate te märkimisväärse, BlueHDi mootorite jõul saavutatud sõidumugavuse. 1400-kg kandevõime juures on bilanss veelgi enam plussis tänu kõige väiksemale kütusekulule ja väikseimale heitgaaside kogusele terves segmendis, samuti ülimalt konkurentsivõimelistele kasutuskuludele hooldusvälbaga 40 000 km või 2 aastat.


100% ELEKTRIMOOTOR

Uus, ühtviisi hea manööverdatavusega linnas kui vastupidav ja turvaline maanteel, PEUGEOT e-Expert on varustatud 100-kW (136-hj) elektrimootoriga. Selle mootoriga kulgeb sõit ühtviisi nii sujuvalt, dünaamiliselt kui ka müravabalt, tagades mootori koheselt vabanevale väändemomendile 260 Nm erakordse erksuse kiirendamisel.


TEHNOLOOGIA JA OHUTUS

LIIKLUSMÄRKIDE JA KIIRUSPIIRANGUTE TUVASTUSE

Mitmeotstarbeline kaamera loeb ja tunneb ära kiiruspiiranguid seadvad liiklusmärgid ja kuvab otstarbekohase piirangu näidikuteplokile ja/või pilku teel pööramata jälgimist võimaldavale näidikuteplokile. Loetud kiirus pakutakse teile välja soovitusliku väärtusena teie püsikiiruse hoidja või kiiruspiiraja jaoks, kui see on aktiveeritud.

VISIOPARK 1

Tagurduskaamera lülitub tagurpidikäigu sisselülitamisel tööle automaatselt. Kaamera pakub vaadet õhust 180° ulatuses kaubiku taga toimuvast ja ümbritsevast. Tahavaate kaamerapildil on juhtjooned, mis korrigeerivad vastavalt rooli pööramisele oma asendit. Takistuste tuvastamise korral sõiduki taga lülitub süsteem automaatselt tuvastatud objekti suurendatud vaatele, mida vajadusel saab lihtsa käskluse abil muude vaadetega täiendada.

ACTIVE SAFETY BRAKE

Active Safety Brake on automaatne hädapidurdus vahetu kokkupõrkeohu tuvastamise korral. Kaamera ja radar tuvastavad nii liikuvaid kui ka statsionaarseid takistusi. Pidurdamata jätmise korral avariiohtliku olukorra tekkimisel või ohu vältimiseks ebapiisava pidurdamise korral pidurdab süsteem sõidukit juhi asemel ise. See hoiab ära kokkupõrked sõitmisel kiirusel kuni 30 km/h ning suurematel kiirustel hoiab see ära liiased kahjud kokkupõrkekiiruse vähendamise teel.

TULEDE AUTOMAATLÜLITUS

Süsteem aktiveerub pimedas. Süsteem lülitab tuled ümber kaug- ja lähitulede vahel automaatselt sõltuvalt kaamera poolt tuvastatavast muude sõidukite liiklusest teel.

ÜMBEREHITUSED

VASTAMAKS KÕIKIDE VAJADUSTELE

Vastamaks kõikide, tarbesõidukite kasutajate ootustele on Peugeot Expert saadaval erinevate mudeliversioonidena: Kubatuurse laadimisruumiga, kasti ja pika kabiiniga, kiirabidena, isotermilise furgooniga, suurendatud läbitavusega, neljarattaveolistena, kauplusautodena, invatranspordi valmiduses jne. Expert mudeliversiooni väljaehitamise hõlbustamiseks on masina juures nähtud ette ühendusplokkide valmidus täiendava elektrilise varustuse lisamiseks ilma, et seejuures osutuks vajalikuks muudatuste tegemine sõiduki elektriskeemis. Teatavateks väljaehitusteks on Expert saadaval plate ja kabiiniga mudeliversioonis. Kere paigaldamiseks on nähtud ette otstarbekohased kinnituspunktid või tugevdused.

OMAMISE KOGUKULU

PEUGEOT Expert on töötatud välja vastamaks kutseliste kasutajate vajadustele, seda näiteks omamiskulude optimeerimise seisukohast. PEUGEOT tegi Experdi väljatöötamise juures oma spetsialistidele ülesandeks luua tipptasemel kontseptsioon, saavutada eeskujulik viimistluskvaliteet ja vastupidavus nii, et oleks tagatud masina kõrgeim võimalik järelturuväärtus. 

Ühtviisi valiti nii põhivarustus, koostematerjalid kui ka mootorid välja erilise tähelepanu ja hoolega eesmärgiga viia vähima võimalikuni sõiduki hooldus- ja tarbimiskulud.

Lisaks on PEUGEOT Experdi juures saadaval kõik Peugeot viimase põlvkonna tehnoloogilised abisüsteemid, mis võimaldavad juhil alati olukorra peremeheks jääda.

Tutvuge uue PEUGEOT e-Expert kaubikuga ja selle, elektrimootoriga mudeliversiooniga kaasnevate eelistega. Elektrimootoriga tarbesõiduki e-Expert juurest leiate eest kõik Expert mudeli trumbid teie äritegevuse hõlbustamiseks.

EELISED

ELEKTRILINE MOOTOR

Kuni 330 kilomeetrit
läbisõiduulatus (WLTP)
Kuni 30 minutit
läbisõiduulatuse taastamiseks 80% ulatuses
0 grammi
CO2 teke sõitmisel

Sõitmine täies mahus elektri jõul pakub täiesti uuest klassist sõiduelamuse, praktilisuse ja kasutatavuse osas seejuures järeleandmisi tegemata:

 • Samaväärsed laadimismahud, mahutavus muutumatul kujul, 3 pikkust, eriotstarbelised mudeliversioonid tellimustööna
 • Sujuv sõit ilma nõksutamiseta
 • Võimas kiirendus tänu otseülekandele
 • Müravaba mootor
 • Mugavus sõitmisest ilma vibratsioonideta
 • Kiire ja intuitiivne laadimine säästab aega ja närve. Free2Move Services poolt pakutava ChargeMyCar teenusega leiate laadimispunkti igal pool ja olenemata ajahetkest.
 • MyPeugeot rakenduse üleselt on teil võimalus laadimislülituste, sisekliima sõidueelse ettevalmistamise lülituste nagu ka muude funktsioonide lülituste juhtimiseks kaugjuhtimise teel.
 • Mobility Pass pakub teile võimalust sisepõlemismootoriga sõiduki rentimiseks soodsa hinnaga alati, kui plaanite pikemat läbisõiduulatust eeldavaid teekondi.

Sääst rahas:

 • Elektrienergia on odavam kui vedelkütus
 • Väiksed käituskulud tänu väiksemale hooldusvajadusele
 • ECO’ ökonoomse sõidurežiimi kasutamise võimalus aku pealt saavutatava läbisõiduulatuse optimeerimiseks

DISAIN

SÄRTSU TÄIS ISELOOM

PEUGEOT’ uue, 100% elektrilise e-Expert mudeli kaasaegsest ja stiilipuhaste joontega siluetist kiirgab tõhusa, igapäevaseks kasutamiseks konstrueeritud tarbesõiduki jõulist teotahet.

PEUGEOT e-Expert on saadaval 3 erinevas pikkuses ja paljudes erinevates mudeliversioonides, mis vastavad sõidukit ametialaselt kasutavate kutseliste erinevatele vajadustele.

Kompaktse e-Expert tarbesõiduki jõulisel iluvõrel toretseb just elektrikarva lõvii - selle sõidukitootja elektrimootoriga mudeliversioone teistest eristav vapiloom.

Vooluvõtupesa luuk paikneb mugavat ja praktilist laadimist võimaldavalt asukohaga sõiduki esiosas, juhipoolsel küljel.

Ühtviisi toretseb siniselt ja roheliselt helklev elektrikarva lõvi - selle sõidukitootja elektrimootoriga mudeliversioone teistest eristav vapiloom - koos spetsiaalse „e-Expert“ embleemiga ka sõiduki tagaosas.

PEUGEOT e-Expert haarab teid endasse oma täisväärtusliku reisijateruumiga koos kõikides mõõtudes teiste mudeliversioonidega samaväärse laadimisruumiga kuni 6,6 m3i ja kandevõimega kuni 1 275 kg, seda laadimiskõrguse juures 1,90 mi ja ilma haagise vedamise suutlikkuse arvelt järeleandmisi tegemata.

Compact mudeliversioon on oma üksnes 4,60-m pikkuse juures teerajajaks elektrimootoriga tarbesõidukite uude ajajärku. PEUGEOT e-Expert on esmaklassilise manööverdusvõimega linnaliikluses võimaldades ühtviisi hõlpsad parkimismanöövrid ja avades tänu elektrimootorile juurdepääsu ka piiratud liiklusega aladele.

ÜLIM SÕIDUMUGAVUS

Uus spetsiaalne 3,5’’, värvimaatriksiga näidikuteplokk PEUGEOT e-Travelleri armatuurlaual võimaldab kogu juhtimiseks vajaliku info nagu läbisõiduulatuse ressursi ja võimsusmõõdiku kuvamise reaalajas (Charge/Eco/Power).

Suuremõõtmelisel puutetundlikul ekraanil on teil otselülituste abil vaevatu ligipääs elektrimootori talitlusest ning võimalus energiavoogude selgeks visualiseerimiseks. „e-Toggle“ klahv võimaldab vahetu juurdepääsu elektrilise automaatkäigukasti lülitustele, ühtviisi on teil võimalus valida kolme sõidurežiimi vahel: ECO, NORMAL ja POWER. Elektrilist seisupidurit puudutavas osas on see saadaval põhivarustuses ja selle toime on automaatne ning seeläbi täiesti vaevatu.

100% ELEKTRITEHNOLOOGIA

Next Gen e-Van tõhusus

Võimsate akude topeltpakkumine

Elektrimootoriga tarbesõiduk PEUGEOT e-Expert on varustatud integreeritud kõrgepingeakuga mahutavusega kas 50 kWh, mis võimaldab läbisõiduulatuse ühe laadimiskorraga kuni 230 km WLTP, või 75 kWh, mis võimaldab läbisõiduulatuse ühe laadimiskorraga kuni 330 km WLTP, aku arvelt seejuures ei reisijateruumi praktilisuse ega ka kaubaruumi mahutavuse arvelt järeleandmisi tegemata. Aku garantii kestab 8 aastat mahutavuse juures 70% või pärast 160 000 km läbisõitu.


Elektrimootor

100-kW (136-hj) mootoriga on tagatud masina ülim erksus tänu otse mootorist saabuvale 260Nm väändemomendile, konkurentsitult sujuvaim sõit ning seeläbi ühtlasest, dünaamilisest ning müravabast sõitmisest saadav sõidurõõm.


KIIRUS

Sõitmisel ühtlasel kiirusel 130 km/h on 100% elektrilise sõiduki läbisõiduulatus kaks korda väiksem võrdluses WLTP homologeeritud läbisõiduulatusega.

SÕIDUSTIIL

Sõitmisel elektrisõidukiga on eeskätt tõhus meede ökonoomse sõidustiili valimine: mõõdukas kiirendamine ja regeneratiivne pidurdamine võivad suurendada läbisõiduulatust isegi kuni 15% võrra.

TEMPERATUURID

Läbisõiduulatus võib kevade ja talve vahel erineda kuni 35%. Üheks tõhusaimaks viisiks läbisõiduulatuse suurendamiseks on sõiduki sisekliima sõidueelne ettevalmistamine, kui sõiduk on ühendatud vooluvõrku, vähendades seeläbi küttesüsteemi ja kliimaseadme mõju läbisõiduulatusele.

KOORMA VEDAMINE

Veose mass mõjutab, nagu ka sisepõlemismootori korral, otseselt teie tarbesõiduki läbisõiduulatust. Läbisõiduulatus WLTP standardi järgi mõõdetuna on muuhulgas määratletud masina poole koormatuse juures.

Laadimine elukohas ja töökohal

Standardse, sõiduki põhivarustusse kuuluva laadimisjuhtmega laadite PEUGEOT e-Expert akut tavapärasest vooluvõtupesast elukohas. Ühtviisi on laadimiseks võimalik kasutada (Green’Up tüüpi) jõuvõtupesa, mis võimaldab vähendada laadimise aega 15 h-n, kasutades selleks spetsiaalset, tarvikute loendis pakutud laadimisjuhet.

Samuti on teie kompaktse Peugeot e-Expert tarbesõiduki laadimine võimalik kiirendatud korras ja täiesti ohutult, kasutades selleks Wall Box laadimisjaama: täiemahulise täislaadimise aeg väheneb 7,4-kW ühefaasilise Wall box laadimisjaama kasutamisel 7 tunni ja 30 minutini.

Laadimispunkti paigaldamiseks kõige paremini sobiva lahenduse pakkumiseks on PEUGEOT valinud oma partneriks ZEborne. Wall Box seisneb kõige kindlamas ja kiiremas laadimislahenduses.


Laadimine avalikes laadimisjaamades

Aku termoregulaator võimaldab 100kW laadijate kasutamise ja 80% laetuse taseme saavutamise 30 minutigai. Ulatuslik võrgustik rohkem kui 185 000 avaliku laadimisjaamaga saadaval üle kogu Euroopa.


SÕIDUREŽIIMID

e-Expert elektrimootoriga kaubikuga on teil kasutada 3 sõidurežiimi:

 • Säästurežiim Eco: ökonoomne: läbisõiduulatuse optimeerimine teatavate parameetrite reguleerimise teel,
 • Tavarežiim Normal: tavarežiim: optimaalne mugavus igapäevaseks kasutamiseks,
 • Power:  Jõudluse optimeerimine raskete koormate vedamisel.


PIDURDUSREŽIIMID

Tänu regeneratiivpidurdusele, saadaval on kaks mootorpiduri taset, mis võimaldab teile aku laadimise sõiduki mahakiirenduste käigus:

 • Mõõdukas (vaikimisi režiim), mille korral on sõidukogemus võrreldav sisepõlemismootoriga sõidukite poolt pakutavaga,
 •  Tõhustatud (pidurdusrežiim Brake), gaasipedaali liikumistest kontrollitud mahakiirendusteks.


MYPEUGEOT®

PÜSIGE OMA SÕIDUKIGA ÜHENDUSES

Tundke rõõmu just endale vajalikest ja oma kontoga sünkroniseeritud teenustest reaalajas tänu My Peugeot tasuta rakenduselei

 • Hoidke silm peal oma sõiduki olekul (juhtimisandmed, lokaliseerimine).
 • Lihtne ja kiire juurdepääs teenustele.
 • Hallake oma sõiduki hooldust ja teenindust.
 • Hallake vaevatult oma sõiduki laadimis- ja sisekliima sõidueelse ettevalmistamise lülitusi.