3008 linnamaastur

PEUGEOT 3008 linnamaastur paljastab oma tugevad küljed ja iseloomu. Sisenege tehnoloogia maailma, et kogeda juhtimiselamust tõhusate DIISEL, BENSIINI ja PISTIKHÜBRIID MOOTORITE jõul.

DISAIN

INSPIREERIV STIIL

Armuge PEUGEOT 3008 linnamaasturi jõulisse esiossa, selle ruudulisse kroomitud ilusvõresse ning täis-LED esituledesse, mis annavad kauni kassiilme.
Avastage auto voolujooneline ja dünaamiline kuju, mida rõhutavad veelgi elegantsed kroomitud küljekarbid. Ainulaadse ja terava disainiga on PEUGEOT 3008 linnamaastur veelgi löövam oma musta Diamond katusega ja läikivmusta tagapaneeliga, kus asuvad kolme küünist meenutavad LED päevatuled.

„BLACK DIAMOND“ KATUS

Ühtviisi nii ainukordselt isikupärase kui ka teotahtelise iseloomuga PEUGEOT 3008 linnamaastur uhkeldab oma musta värvi Black Diamond katuse ja läikivmusta dekoratiivribaga sõiduki tagaosas, millega on integreeritud 3 küünise motiiviga, nii pimeda kui ka valgel ajal põlevad LED tagatuled

LED ESITULED

PEUGEOT 3008 omab elegantseid musta ja kroomitud viimistlusega esitulesid, mis rõhutavad veelgi uue linnamaasturi kaasaegset, kassilikku ilmet. Need esituled koosnevad LED päevatuledest ja katikust tuleplokis, mis tagab täis-LEDi nähtavuse.

LED TAGATULED

Sõiduki tagaosas võluvad teid esimesest silmapilgust 3D küünise motiivi moodustavad LED tagatuled. Need nii valgel kui ka pimedal ajal hästi silmapaistvad tuled on 3008 mudeli eksimatult äratuntava isikupära signatuuriks.

KATUSELUUGIGA PANORAAMKATUS

PEUGEOT 3008 linnamaasturi katuseluugiga panoraamkatus statsionaarse klaasist osaga tagaosas ja liikuva osaga esiosas on avar ja valgusküllane. Lisaks valgusküllasusele reisijateruumis avardab panoraamkatus ühtviisi veel ka salongi tunnetuslikku avarust.

DETAILIDENI VÄLJAPEETUD

Kaasaegsete materjalide range valik, kroomviimistlus, nahk, ulatuslikud tekstiiliviimistlusegavõi halli tamme tooni pinnad jne - PEUGEOT 3008 reisijateruumi rikkalikkus ja kaasaegsus tagavad teile tippklassist sõiduelamuse.

JUHIKOHT

MULJETAVALDAV PEUGEOT I-COCKPIT®

PEUGEOT 3008 linnamaasturis istudes läheb pilk kohe hämmastavale, futuristlikule armatuurlauale.

Vaadake PEUGEOT i-Cockpit® kõige täiuslikumat versiooni ja selle tipptehnoloogilisi innovatsioone.

Rool on väiksem ja suur 8-tolline puutetundlik ekraan sarnaneb armatuurlaua keskele paigaldatud tahvelarvutile. 12,3-tollist silmade kõrgusel asuvat digitaalset ekraani saab täielikult konfigureerida ja kohandada ning see sisaldab kõike, mida juht võib oma vaateväljas näha soovida.

PEUGEOT i-Cockpit® kokpitis on ka kuus elegantset klaveriklahvitaolist lülitit - andes otsese ja püsiva juurdepääsu peamistele juhtimisfunktsioonidele: raadio, kliimaseade, navigatsioonisüsteem, sõiduki parameetrid, telefon ja mobiiltelefoni rakendused.

PISTIKHÜBRIIDI mudeliversiooni korral on PEUGEOT i-Cockpit® näidikuplokk ja puutetundlik ekraan täies mahus hübriidi jaoks välja töötatud, võimaldades otstarbekohaselt energiakulu statistika (elektri ja fossiilkütuse toitel) visualiseerimise.

PIIRAMATUD ÜHENDUSED

Mirror Screen funktsioon võimaldab teie, Apple CarPlayTM, MirrorLink® või Android Auto ühilduvusega nutitelefoni rakenduste kasutamise sõiduki puutetundlikul ekraanil. Ühtviisi on teil võimalus oma nutitelefoni juhtmevabaks laadimiseks.
Ühenduvusega, 3D navisüsteemiga olete alati reaalajas kursis teile sõitmiseks vajaliku infoga.

MUGAVUS, MIS MUUDAB KÕIK TEIE REISID ESMAKLASSILISTEKS

PEUGEOT 3008 istmed on suure mugavuse allikas pakkudes ühtviisi kehale sobiva toestuse olenemata teekonna iseloomust. Juhiiste on AGR sertifikaadiga, mis on kvaliteedimärki nii ergonoomilisust kui ka istme reguleerimisulatusi silmas pidades.
Optimaalse mugavuse saavutamiseks on 3008 mudelil pakkuda kaheksa pneumotasku toimel töötav koguselja massaažisüsteem ja istmesoojendused esiistmetel.

TIPPKLASSI FOCAL® HI-FI SÜSTEEM

PEUGEOT 3008 on varustatud väga kõrgest klassist helipildiga Hi-Fi Premium FOCAL® helisüsteemiga. See süsteem hõlmab 10, FOCAL® eksklusiivtehnoloogiatel põhinevat kõlarit, millega on tagatud rõõm heli puhtast ja täpsest taasesitusest sõidukis. PEUGEOT 3008 on esimene seeriatootmises olev sõiduk maailmas FOCAL® helisüsteemiga!

MOOTORID

JÕUDLUS JA TÕHUSUS

HYBRID4 MOOTOR: NELJARATTAVEOLISE MOOTORID

PEUGEOT 3008 HYBRID linnamaastur on saadaval HYBRID4 versioonis (neljarattavedu, 300-hj). Selles on ühendatud:

 • PureTech bensiinimootor, 147 kW/200 hj
 • before Kaks elektrimootorit, 80 kW/110 hj

Elektrimootori 13,2kWh aku võimaldab läbisõiduulatuse 100% elektri jõul 59 km WLTP järgi mõõdetuna (69 km NEDC järgi mõõdetuna).

LAADIMISEGA PISTIKHÜBRIID MOOTOR: UUTE KOGEMUSTE OTSINGUL

PEUGEOT 3008 HYBRID linnamaastur on saadaval hübriidmootoriga mudeliversioonis (kaherattavedu, 225 hj). Selles on ühendatud:

 • PureTech bensiinimootor, 132 kW/180 hj
 • Elektrimootor, 80 kW/110 hj

Elektrimootori 13,2kWh aku võimaldab läbisõiduulatuse 100% elektri jõul 40 km WLTP järgi mõõdetuna (50 km NEDC järgi mõõdetuna).

BENSIINIMOOTOR
PURETECH: PUHAS JÕUDLUS

PEUGEOT 3008 linnamaasturi PureTech mootoriga on tagatud piisav võimsusvaru igas olukorras ja kõrgest klassist jõudlusnäitajad.

 • PureTech 130 S&S 6- käiguline manuaalkäigukast - BVM6 standard- ja eriti kütusesäästlikul mudeliversioonil
 • PureTech 130 S&S 8-käiguline automaatkäigukast - EAT8
 • PureTech 180 S&S 8-käiguline automaatkäigukast - EAT8

DIISELMOOTOR
BLUE HDi: EKSKLUSIIVNE TEHNOLOOGIA

BlueHDi mootorid on varustatud PEUGEOT poolt välja töötatud eksklusiivsete AdBlue® ja SCR tehnoloogiliste lahendustega, mis võimaldavad saavutada ühelt poolt kõrge jõudluse ja teiselt poolt vähesed heitmekogused.

 • BlueHDi 130 S&S 6- käiguline manuaalkäigukast  - BVM6
 • BlueHDi 130 S&S 8-käiguline automaatkäigukast - EAT8
 • BlueHDi 180 S&S 8-käiguline automaatkäigukast - EAT8

AUTOMAATKÄIGUKAST
EAT8: MILLINE SUJUVUS

PEUGEOT 3008 on rikastanud oma mootorivalikut 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga. See automaatkäigukast tagab masinale piisava jõuvaru igas olukorras.
Käigukasti kiiremad käiguvahetused, ülimalt sujuva sõidu ja kasutusmugavuse annab ‘Quickshift’ käiguvahetuse tehnoloogia.
See kooslus on sõiduki poolt pakutava sõiduelamuse ja -mugavuse lahutamatu komponent.

MANUAALKÄIGUKAST
6-KÄIGULINE BVM6 MANUAALKÄIGUKAST

PEUGEOT 3008 SUV linnamaastur on lisaks saadaval veel ka kuuekäigulise manuaalkäigukastiga järgmiste mudelivalikute korral: 

 • PureTech 130 6-käiguline manuaalkäigukast BVM6
 • BlueHDi 130 6-käiguline manuaalkäigukast BVM6

TEHNOLOOGIA

TURVALISUS NING JUHIABI SÜSTEEMID

Teie turvalisuse suurendamiseks, samuti parema ülevaate andmiseks teile ümbritsevast ning võimalike ohtude ennetamiseks on PEUGEOT 3008 varustatud arvukate juhi- ja manööverdusabidega.

Nutikad tehnoloogiad

Veojõukontroll Advanced Grip Control

Veojõukontroll seisneb paketis, mis moodustub optimeeritud veojõukontrolli süsteemisti, spetsiaalsetest rehvidesti ning mägipidurisüsteemisti. See võimaldab optimaalse haarduvuse saavutamise ka kõige raskemate tingimustega: lumes, mudas või liivas.   HYBRID4 võimas neljarattaveoga mudeliversioon pakub suuremaid sõiduelamusi ja tavapärasest parema haarduvuse nii teedel ja tänavatel kui ka raskesti läbitavatel maastikel ning sõiduk on saadaval ka nõlvast laskumise juhiabiga Hill Assist Descent Control.

Nutikas modulaarsus

Looge süsteemi Magic Flat ja selle langetatava istme 2/3–1/3 abil oma salongiruum, liigendatud või avar, vabastades tasase põranda.

Käed-vabad tagaluuk

Kas käed on hõivatud? Tänu nutikale käed-vabad tagaluugile avaneb ja sulgub tagaluuk kõikide teie asjade sõidukisse tõstmise hõlbustamiseks ise, ilma kõrvalise abita.

KULDAVÄÄRT LINNAMAASTUR

ÜLE 64 AUHINNA

/image/92/0/peugeot-3008-2019-009-fr.609920.jpg

Alates tootmisse lülitamisest on PEUGEOT 3008 pärjatud juba 67 rahvusvahelise auhinnaga, seal hulgas nimekas Euroopa Aasta Auto auhind. 3008 on oma dünaamilisusega, välise stiiliga, varustustasemega ja sisekujundusega, seda eeskätt tänu PEUGEOT i-Cockpit® armatuurile, suutnud võita erinevate žüriide südamed igal pool maailmas.

Lisaks on PEUGEOT 3008 linnamaastur saanud 5 tärni ehk parima võimaliku tulemuse Euro NCAP 2016 katsetustel.

ONLINE TEENUSED

VÕTKE PEUGEOT’ KOGEMUSEST VIIMAST

Ühenduvusega teenuste loend on rikkalik, eeliseid on piiramatult. Avastage enda jaoks ühilduvusteenused sellistena nagu PEUGEOT’ neid näeb.

3008 HYBRID & HYBRID4

Avasta Peugeot 3008 linnamaasturi pistikhübriidid. Saadaval on 300hj, nelikveoline HYBRID4 ning 225hj, kaherattaveoline HYBRID mudeliversioonid.

EELISED

MITMEKÜLGNE PISTIKHÜBRIID

Kuni 59 km
läbisõiduulatus (WLTP)
Kuni 300 hj
ja neljarattavedu
0 g. 
CO2 heitmeid elektrilisel sõidurežiimi

SÕIDURÕÕM

Laetava hübriidsõidukiga on teil võimalus valida oma sõidurežiim: bensiinimootori või 100% elektri jõul.

Sõitmisel 100% elektri jõul ootavad teid ees täiesti uued elamused:

 • 59 km läbisõiduulatus ühe laadimisega
 • Sujuv ja ühtlane sõit ilma vibratsioonideta
 • Vahetu kiirendus
 • Puudub mootorimüra

KOKKUHOID

Hulgaliselt kasutamisel saadavaid eeliseid:

 • Kütuse kokkuhoid keskmiselt 40% seonduvalt kasutuse ja laadimiskordade arvuga
 • Elektrilise sõidurežiimi „Electric” kasutamine
 • Väiksemad hoolduskulud

LIHTSUS

Läbimõeldud funktsioonid:

 • Lihtne ja intuitiivne laadimine 7h
 • Täiemahuline laadimine vähem kui 2 tunniga
 • Reaalaja teave sõidu kohta
 • Haldamine distantsilt MyPeugeot rakenduse abil
 • Free2Move teenused teie igapäevaelu hõlbustamiseks

DISAIN

INSPIREERIV STIIL

Kaasaegsest tipptehnoloogiast pakatavad PEUGEOT 3008 linnamaasturid HYBRID ja HYBRID4 võidavad teie südame esimesest pilgust.

EKSKLUSIIVSED ALCANTARA® ISTMED

PEUGEOT 3008 linnamaasturite HYBRID ja HYBRID4 salonge kaunistab hall Alcantara® Gréval eksklusiivsisu.

ELEKTRISÕIDUKI TUNNUSED

Elektrimootorit kasutades süttib auto tuuleklaasi ülaosas väljast nähtav elektrisinine LED märgutuli, lihtsustamaks juurdepääsu piiratud liiklusega aladele .

HÜBRIIDI EMBLEEM

PEUGEOT 3008 linnamaastureid ehivad HYBRID ja HYBRID4 embleemid, mis toovad esile sõiduki kuuluvuse laetavate hübriidide tehnoloogia maailma.

PEUGEOT 3008 HYBRID pistikhübriid linnamaasturi PEUGEOT i-Cockpit® pakub igapäevaselt stimuleeriva sõiduelamuse ja intuitiivse juhtimiskogemuse. Parema ülevaate saamiseks juhtimiseks vajalikust teabest ja juhtimise hõlbustamiseks võeti kasutusele digitaalne näidikuplokk ning puutetundlik ekraan.

PEUGEOT 3008 linnamaasturi pistikhübriidi I-Cockpit® võimaldab sõiduks vajaliku teabe kuvamise juhi vaatevälja.
Näidikuplokk võimaldab olla kursis järgmise infoga:
Sõidurežiim: Electric, Sport, Hybrid, 4WD
Läbisõiduressurss sõitmisel elektri jõul
Läbisõiduressurss sõitmisel bensiiniga
Energiatarbimise kuvamine võimsusmõõdikul: CHARGE, ECO ja POWER

Teil on võimalus aku laadimise programmeerimiseks 8’’ mahtuvuslikult puutetundlikult HD ekraanilt, mis võimaldab sisenemise  uue PEUGEOT 3008 linnamaasturi HYBRID pistikhübriidi parameetrite määramise funktsioonidesse ning juhtimiseks vajaliku info kuvamise:
Energia- ja kütusekulu statistika
Laadimisjaamade leidmine ja ressurss sõitmisel elektri jõul
Laadimise parameetrite määramine  e-Save funktsiooni aktiveerimine

TEHNOLOOGIA

LAETAV HÜBRIID

LAETAVATE HÜBRIIDIDE MOOTORIVALIK

PEUGEOT 3008 linnamaastur on saadaval  HYBRID4 ja HYBRID mudeliversioonidena, milles on ühendatud:

 • PureTech 147kW/200hj bensiinimootor HYBRID4 mudeliversioonil ja 132kW/180hj HYBRID mudeliversioonil.
 • Kaks 80kW/110hj elektrimootorit HYBRID4 mudeliversioonil ja üks HYBRID mudeliversioonil.

LIITIUM-ION AKU (240-400V)

HYBRID 4 mudeliversioonil on aku läbisõiduulatus 100% elektrilisel režiimil 59km WLTP järgi mõõdetuna  ja 3008 HYBRID mudeliversioonil kuni 50 km. Aku mahutavus on 13,2kWh.
Kõrgepingeaku paikneb tagaistmete all ega mõjuta mitte kuidagi pagasiruumi mahutavust vaipkatte kohalt mõõdetuna.
„e-SAVE” funktsioon võimaldab juhil varuda elektrienergiat hiljem kasutamiseks, näiteks soovi korral liigelda piiratud liiklusega aladel

LÄBISÕIDUULATUS JA LAADIMINE

LÄBISÕIDUULATUS ELEKTRILISEL SÕIDUREŽIIMIL KUNI 59 KM (WLTP)

Uue PEUGEOT 3008 HYBRID liitiumioonakuga pakutav läbisõiduulatus võimaldab teile läbisõidu elektri jõul kuni 59 km ulatuses mõõdetuna WLTP tüübikinnituse määramise protokolli järgi (Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedures).
WLTP protokoll võimaldab kasutajatele selgema ja täpsemalt tegelikkust kajastava ülevaate läbisõiduulatuse väärtustest vastavalt sõiduki tegelikule kasutusele.

ELEKTRILISEL SÕIDUREŽIIMIL SÕIDUULATUST MÕJUTAVAD TEGURID

KIIRUS

Sõitmine maanteel mõõdukal kiirusel võimaldab saavutada suurema läbisõiduulatuse.

JUHTIMISSTIIL

Järskude kiirenduste ja pidurduste vältimine võimaldab saavutada suurema läbisõiduulatuse.

TEMPERATUUR

Kliimaseadme või küttesüsteemi käivitamine sõidu ajal vähendab läbisõiduulatust.

LAADIMINE

Reisijate arv ja pagasi kogus võivad läbisõiduulatust mõjutada.

LAADIMINE AVALIKUS LAADIMISPUNKTIS

Ulatuslik võrgustik rohkem kui 185 000 avaliku laadimisjaamaga saadaval üle kogu Euroopa teie hübriidsõiduki laadimiseks.
PEUGEOT’ soovitab teil registreeruda mobiilirakenduse kasutamisel Free2Move Services teenuste Charge My Car pakkumisega, mis hõlbustab teile juurdepääsu oma ulatuslikule avalike laadimisjaamade võrgustikule.
Charge My Car ja selle laadimiskaardiga on teile avatud hõlbus juurdepääs võrgustikule rohkem kui 140 000 laadimisjaamaga üle kogu Euroopa.

SÕIDUREŽIIMID
 • Elektriline sõidurežiim Electric õidurežiim Electrici: võimaldab sõitmise 100% elektri jõul kuni 135km/h
 • Hybrid: vaheldumine sõidurežiimi vahel elektri jõul ja sisepõlemismootori jõul energia optimaalseks ärakasutamiseks
 •  SPORT: nii sisepõlemismootori kui ka elektrimootori kogu võimsusvaru rakendamine maksimaalse dünaamilise jõudluse saavutamiseks
 • 4WD nelikvedu: jõumomendi tõhusamaks ülekandeks teele (neljarattavedu ning sisepõlemis- ja elektrimootori kombineeritud võimsus 300 hj)

LAADIMINE PIDURDUSENERGIAGA
 • See süsteem võimaldab pidurdamiste ja mahakiirendustega seonduvalt vabaneva energia kokkukogumise jala tõstmisel (energia, mis sõitmisel sisepõlemismootoriga tavaliselt kaotsi lastakse).
 • Sõiduki mahakiirendusteks ilma vajaduseta selleks piduripedaalile vajutada on võimalus aktiveerida pidurdusfunktsioon Brake. Kasutamisel mootorpidurina võimaldab see ka akude laadimise pidurdamise ajal.

PISTIKHÜBRIIDI JAOKS VÄLJATÖÖTATUD TEENUSED

VABAM KUI KUNAGI VAREM

Tänu MyPEUGEOT®ja Free2Move Services poolt pakutavatele teenustele olete te oma elektriautoga seonduva haldamisel vabam kui kunagi varem.

FUNKTSIOONIDE JUHTIMINE SÕIDUKIST EEMAL ÜHENDUVUSTEENUSTE KASUTAMISEL

Hallake ja plaanige sõiduki laadimist otse oma nutitelefonist. Ühtviisi on teil võimalus soovitud salongitemperatuuri tellimiseks.

CHARGE MY CAR koos FREE2MOVE SERVICES teenustega
Free2Move Services teenuste laadimisjaamade võrgustiku abil kavandate vaevatult oma marsruudid muretuks sõitmiseks täies mahus elektri jõul.

MYPEUGEOT®

SÕIDUKI TOIMINGUTE JUHTIMINE DISTANTSILT

Tundke rõõmu just endale vajalikest ja oma kontoga sünkroniseeritud teenustest reaalajas tänu MyPeugeot® tasuta rakendusele:

 • Hoidke silm peal oma sõiduki olekul (juhtimisandmed, lokaliseerimine).
 • Lihtne ja kiire juurdepääs teenustele.
 • Hallake oma sõiduki hooldust ja teenindust.
 • Hallake vaevatult aku laadimislülitusi ja reisijateruumi sisekliima sõidueelse ettevalmistuse lülitusi
 • Planeerige laadimine ja tehke laadimislülitused vahetult oma nutitelefonist kellaaegadel, kui elektrienergia on kõige odavam.